wszystko o przewozie samochodów

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
radzimir-84
Posty: 0
Rejestracja: 25 paź 2023, 6:19

wszystko o przewozie samochodów

Post autor: radzimir-84 »

Witam wszystkich! Jestem tu nowy i szukam informacji na temat przewozu samochodów z Anglii do Polski. Mam nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o tym temacie, aby móc podjąć właściwą decyzję dotyczącą mojego biznesu. Bardzo proszę o pomoc i wszelkie wskazówki, jeśli jakieś przychodzą wam do głowy. Dziękuję!
metoda

Re: wszystko o przewozie samochodów

Post autor: metoda »

Nie wiem za wiele na ten temat ale ja bym po prostu sprzedała auto i na miejscu wynajeła coś dopasowanego do moich potrzeb. Myślę nawet o wynajmie samochodu na wyjazd dlatego czytam artykuł o tym jak znaleźć dobrą wypożyczalnię. Jest dostępny na tej stronie https://www.cozadzien.pl/styl-zycia/jak ... rady/97609
Kluska

Re: wszystko o przewozie samochodów

Post autor: Kluska »

Biorąc pod uwagę, że lato to czas większej ilości podróży, warto upewnić się, że wszystkie systemy bezpieczeństwa w VW Karmann Ghia są w pełni sprawne. Sprawdzenie pasów bezpieczeństwa, gaśnicy oraz apteczki to kroki, które można znaleźć opisane na https://www.wahacz.pl/jak-przygotowac-v ... a-na-lato/ oraz regularna kontrola tych elementów zapewnia bezpieczeństwo wszystkim pasażerom.
ODPOWIEDZ