Urządzanie mieszkania

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
abdon-63
Posty: 0
Rejestracja: 28 wrz 2022, 12:56

Urządzanie mieszkania

Post autor: abdon-63 »

Mam do Was takie może trochę niedyskretne pytanie ;) Chodzi o to, że skończyliśmy remont mieszkania, ale niestety jak to się mówi, wypłukaliśmy się już ze wszystkich pieniędzy i urządzać planujemy już z tak zwanych bieżących środków - ile wyniosło Was takie urządzenie, kupowanie dodatków? Ja póki co kupiłam przepiękne zlote sztucce https://gerlach.pl/sztucce bardzo mi się podobają :)
Bartosz42

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Bartosz42 »

Cześć, Urządzam mieszkanie w Zabierzowie i chciałbym zainstalować system monitoringu dla większego bezpieczeństwa. Czy możecie polecić firmy zajmujące się montażem monitoringu w tej okolicy https://akon.pl/monitoring/zabierzow/ ? Z góry dziękuję za pomoc!
jessie

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: jessie »

Jak oceniacie ryzyko, jeśli chcę zaplanować kupno lokalu pod wynajem? Moim zdaniem będzie to konkretne, dlatego liczę, że będziecie mogli nam pomóc. Najważniejsze jednak jest to, że po prostu rozwiążemy swoje sprawy w komunikatywny sposób. To jak to oceniamy? Macie jakieś otwarte wskazówki?
ODPOWIEDZ