ulubione kosmetyki

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 0
Rejestracja: 10 paź 2021, 15:30

ulubione kosmetyki

Post autor: Aleksandra »

Cześć :))
Macie swoje ulubione kosmetyki? Pytam ogólnie, więc może to być kolorówka, środki do pielęgnacji czy co tam wam do głowy wpadnie. Zapraszam do dyskusji!
Awatar użytkownika
Tacjana-64
Posty: 0
Rejestracja: 15 lis 2021, 1:23

Re: ulubione kosmetyki

Post autor: Tacjana-64 »

Moim faworytem są zdecydowanie perfumy damskie, a w szczególności markowe zapachy. Mimo że trochę kosztują, to i tak wolę w nie zainwestować, bo wiem, że będą mi dłużej służyć. Tak to wygląda u mnie :P
breska

Re: ulubione kosmetyki

Post autor: breska »

miałyście kiedyś do czynienia z kosmetykami robionymi na receptę? Jestem właśnie w trakcie testowania i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczona działaniem i ceną, w DOZ zrobiłam za nieduże pieniądze
emi833

Re: ulubione kosmetyki

Post autor: emi833 »

Myślę, że stawianie na naturalne kosmetyki to bardzo dobry wybór, dlatego jeśli poszukujecie czegoś konkretnego dla siebie, to zwróćcie uwagę na kosmetyki od Herbapol Polana. Znajdziecie u nich produkty do włosów oraz do ciała. Myślę, że spodoba się Wam również ich cena.
Milka

Re: ulubione kosmetyki

Post autor: Milka »

Kosmetyki Sesderma wyróżniają się na rynku dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do pielęgnacji skóry. Marka koncentruje się na tworzeniu produktów opartych na zaawansowanych technologiach, takich jak nanotechnologia, co pozwala na głębsze przenikanie składników aktywnych. Szczegółowe informacje na temat tej marki i jej produktów można znaleźć na stronie https://zdrowie.med.pl/uroda/kosmetyki- ... -na-rynku/ i to, co dodatkowo wyróżnia Sesdermę, to szeroki zakres produktów dostosowanych do różnych typów skóry i problemów skórnych.
ODPOWIEDZ