transport mebli

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Amanda1963
Posty: 0
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:10

transport mebli

Post autor: Amanda1963 »

Szukam kogoś, kto byłby w stanie pomóc mi w czymś takim jak transport mebli do UK. Wiem, wiem, można kupić wszystko na miejscu, ale mam ogromy sentyment do tego co chcę ze sobą zabrać. Dla mnie to jedyne rozwiązanie, które biorę pod uwagę. Niestety. Dysponuję tylko niewielkim samochodem osobowym. Dlatego szukam kogoś do pomocy. Znajdzie się ktoś taki?
juankaa

Re: transport mebli

Post autor: juankaa »

Chciałabym porozmawiać na temat mebli ogrodowych i ja mam nadzieję, że warto sprawdzać sobie niektóre kwestie. Chodzi o coś takiego jak impregnat altax tik . Czy coś takiego ma sens? A może jednak mam postawić na coś innego? Czekam, może ktoś z Was się wypowie i mi tym pomoże.
julianna

Re: transport mebli

Post autor: julianna »

Do takiego transportu mebli najlepiej zamówić sobie taxi bagażowe bo to chyba jedna z najtańszych opcji jeśli chodzi o przeprowadzki i masa ludzi z tego korzysta. Ja też chyba spróbuję bo nie chcę wydawać za wiele kasy teraz
ODPOWIEDZ