tanie leki

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
barbata

tanie leki

Post autor: barbata »

w której aptece aktualnie są najlepsze ceny na leki, bo w tej w której kupowałam do tej pory zaczęły się spore podwyżki i niestety muszę znaleźć tańszą alternatywę
Zelda

Re: tanie leki

Post autor: Zelda »

A sprawdzałaś DOZ? Moim zdaniem mają najlepsze ceny, od wielu miesięcy robię tam zakupy i jestem naprawdę zadowolona. Kupuję tam leki i suplementy, taniej nigdzie nie widziałam.
andziakowa

Re: tanie leki

Post autor: andziakowa »

Też mi się wydaje, ze w dozie mam w tej chwili najlepsze ceny. To zdecydowanie moja ulubiona apteka i kupuję tam regularnie. Gdyby mieli jakies podwyżki to na pewno bym to zauważyła
gniszka

Re: tanie leki

Post autor: gniszka »

Ja też bardzo lubię robić zakupy w DOZie, szczególnie stacjonarnie, mają naprawdę dobre ceny nawet na leki na receptę, wracam do nich regularnie po swoje leki.
Irenka

Re: tanie leki

Post autor: Irenka »

No DOZ tak patrząc po cenach wypada najlepiej w porównaniu do innych aptek, więc póki co robię zakupy tam. Apteki są też bardzo dobrze zaopatrzone, dlatego zawsze dostanę to, czego potrzebuję. Personel też zawsze pomocny.
ODPOWIEDZ