tanie leki

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
misiappp

tanie leki

Post autor: misiappp »

Drodzy, gdzie kupujecie na co dzień leki? Zwracacie uwagę na ceny? W aptece w której kupowałam do tej pory ceny mocno poszły w górę i szukam tańszej alternatywy
Nins

Re: tanie leki

Post autor: Nins »

Ja kiedyś nie byłam świadoma tego, jakie są różnice w cenie pomiędzy aptekami, dlatego kupowałam gdzie popadnie, ale ostatnio porównałam sobie kilka aptek i póki co w DOZ wychodzi najtaniej.
niebieska

Re: tanie leki

Post autor: niebieska »

Ja kupuję w dozie regularnie. Mają dobre ceny i nie zauwazyłam żadnych większych podwyżek w ostatnim czasie. Chociaż wszędzie szaleje inflacja to u nich ceny trzymają się na tym samym niskim poziomie
misiappp

Re: tanie leki

Post autor: misiappp »

to widzę, że polecacie DOZ, dobrze wiedzieć, że tam jest tak przystępnie cenowo, w tych czasach to kazda oszczędnośc na wagę złota a wiadomo że sezon chorobowy w pełni
Elizka

Re: tanie leki

Post autor: Elizka »

Jak coś to w doz cały czas mają dobre ceny, zrobiłam dziś większe zakupy i naprawdę miło byłam zaskoczona przy kasie. Jak dla mnie najlepsza apteka i póki co będę się jej trzymać.
lubiska

Re: tanie leki

Post autor: lubiska »

Tak, to prawda, w dozie masz na prawdę dobre ceny. U nas w mieście to najtansza apteka obecnie. Inne mocno podniosły ceny, a w dozie póki co żadnej podwyżki nie zauważyłam, a kupuję tam regularnie co miesiąc.
ODPOWIEDZ