sklepy z narzędziami

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Sławek-61
Posty: 0
Rejestracja: 28 lut 2023, 19:06

sklepy z narzędziami

Post autor: Sławek-61 »

Siemka wszystkim, jakie znacie sklepy z narzędziami? Szczególnie interesują mnie narzędzia do obrabiarek cnc, bo potrzebuję się zaopatrzyć właśnie w takie elementy. Jak na razie przejrzałem kilka ofert online i wydaje mi się, że jedna oferta, która się szczególnie wyróżnia to jest sklep Fatpol Tools. Czy macie na ich temat jakieś opinie? Jeśli tak, to śmiało :D
Awatar użytkownika
Makary_79
Posty: 0
Rejestracja: 24 lis 2022, 4:10

Re: sklepy z narzędziami

Post autor: Makary_79 »

Ja najczęściej zamawiam u nich półfabrykaty, ale zakupy robię różne, zależy od potrzeb, od tego co mi się obecnie zużyło, zepsuło i tak dalej. Ale moim zdaniem mają jedną z bardziej konkurencyjnych ofert ze względu na ceny i do tego jakość produktów. Nigdy też nie miałem problemu z czasem dostawy czy czymkolwiek. Ja mogę bardzo serdecznie polecić ;)
happynewyeay

Re: sklepy z narzędziami

Post autor: happynewyeay »

Jak wygląda tak naprawdę nasze działanie, jeśli chodzi o wybór produktów, które możemy na przykład przycinać? Chodzi mi o to, czy cięcie blachy laserem to dla nas spory wydatek. Mamy do zrobienia coś takiego.
ODPOWIEDZ