Prezent na parapetówkę

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
mirosz_81
Posty: 0
Rejestracja: 14 paź 2022, 10:25

Prezent na parapetówkę

Post autor: mirosz_81 »

Cześć! Mam zagwozdkę i liczę na Wasze podpowiedzi. W skrócie, chodzi o to, że dostałem zaproszenie na parapetówkę do znajomych i faktycznie, będzie to typowa parapetówka, bo właściwie nie mają jeszcze nic kupionego do domu :) Pomyślałem, że dobrym pomysłem na prezent będą sztućce i wpadły mi w oko złote sztucce https://gerlach.pl/sztucce z Gerlach.
Klaudi

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: Klaudi »

Doskonałym prezentem dla rowerzysty może być wysokiej jakości akcesorium rowerowe, na przykład nowy bidon https://goodsport.pl/akcesoria-rowerowe ... nybutelki/, komputer rowerowy, zestaw narzędzi do naprawy, wygodne rękawiczki, czy też praktyczny uchwyt na telefon, które z pewnością usprawnią i urozmaicą jego jazdę.
wieczystaprzysiega

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: wieczystaprzysiega »

Ja się mocno zastanawiam, czy warto jest sensownie podejść do tematu, a mianowicie mam na myśli prezenty. Czy pomysły na prezenty na dzień dziecka macie już jakieś? Wiecie, to jednak wyjątkowe święto dla większości maluszków.
ODPOWIEDZ