Poza pracą - gotowanie

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Sydonia
Posty: 0
Rejestracja: 30 mar 2022, 22:01

Poza pracą - gotowanie

Post autor: Sydonia »

No przecież istnieje jakieś życie poza pracą, prawda? Czy komuś z Was również taką wielką frajdę sprawia gotowanie? Mówię tutaj o takim gotowaniu codziennym, dla całej rodziny, no lubię to robić, ale lubię też gotować takie bardziej "wymyślne" potrawy. Mój nowy garnek na indukcję https://gerlach.pl/garnki-indukcyjne jest w naprawdę ciągłym użyciu, świetny.
wuma

Re: Poza pracą - gotowanie

Post autor: wuma »

Widzę, że nie tylko ja w wolnych chwilach lubię gotować i testować nowe przepisy. Generalnie to moim dużym odkryciem jest portal gotowanie24.pl gdzie poznałam wiele technik przyrządzania posiłków. Tylko na tym zyskałam.
Aralka

Re: Poza pracą - gotowanie

Post autor: Aralka »

Prawda jest tak, że gotować może nauczyć się każdy. Potrzeba do tego trochę chęci oraz wolnego czasu. Patrząc na ostatnie lata to z pewnością można powiedzieć jedno, to bardzo cenna umiejętność. Patrząc na to z perspektywy tego jak mocno podrożały dania jakie znajdziemy w typowych restauracjach. Co ciekawe to możemy też je przygotować we własnym zakresie i mogą być równie dobre. To jest właśnie najwspanialsze, poznanie swoich możliwości i zdanie sobie sprawy z tego, że jesteśmy niezależni. Jeżeli chodzi o gotowe przepisy to możemy je czerpać z takich źródeł jak - https://uwielbiam.pl/przepis/czekoladow ... -sernikowe To świetna okazja do zaskoczenia swoich bliskich czymś pysznym na deser!
ODPOWIEDZ