pomysł na wakacje

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Amelia-96
Posty: 0
Rejestracja: 30 sty 2022, 22:33

pomysł na wakacje

Post autor: Amelia-96 »

Gdzie planujecie wyjechać na tegoroczne wakacje? Macie już jakieś plany, pomysły? Czy wszystko wyklaruje się bliżej urlopu? Mnie chyba czekają wakacje w Bieszczadach - lubię te góry, lubię ten klimat, więc nawet się cieszę, że tak wyszło. Nie jestem tylko pewna pogody, która w Polsce jest bardzo kapryśna. A Wy jakie macie pomysły na urlop w tym roku?
Tutka

Re: pomysł na wakacje

Post autor: Tutka »

Na urlop polecam Beskid Śląski, w szczególności Szczyrk lub okolice. Jest co zobaczyć (lista atrakcji tutaj: https://beskidsportarena.pl/szczyrk-atrakcje ), jest gdzie zjeść, jest gdzie się wyspać i odpocząć. Zimą jest większy ruch, ale latem luźniej i nieco taniej.
lorna

Re: pomysł na wakacje

Post autor: lorna »

Wiele zależy od tego jak lubisz spędzać wakacje i czy lubisz jeździć samochodem bo możesz na przykład wybrać się do Karpacza i zrobić objazd po okolicy. Ja mam coś takiego w planach a zainspirował mnie ten artykuł https://karpacz.net/blog/zwiedzanie-oko ... samochodem
wodna12

Re: pomysł na wakacje

Post autor: wodna12 »

Ja w te wakacje kupiłam deskę SUP przez stronę - https://campsup.pl. Najlepszy wybór, co weekend w wakacje jeździłam w różne miejsca odpocząć na łonie natury i popływać SUPem polecam każdemu ;)
turkimena

Re: pomysł na wakacje

Post autor: turkimena »

Kiedy macie do kupienia okulary, to w co uderzyć? Mocno się waham od początku tym zagadnieniem i to jest dla mnie największy problem. Służę sobie tym, że po prostu walczę o siebie i o to, jak wyglądam, ale nie wiem jakie są dziś modne oprawki okularów . Może macie jakieś pomysły w tym względzie? I wskażecie mi to ?
ODPOWIEDZ