nietrzymanie moczu

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
pepka

nietrzymanie moczu

Post autor: pepka »

znacie jakieś dobre środki na nietrzymanie moczu? Gdzie kupujecie i jest duzy wybór tego rodzaju produktów?? Będę wdzieczna za kazde polecenie, bo szukam dobrych wkładek
Mela

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Mela »

Podejdź do DOZ, tam mają szeroką ofertę tego typu produktów, no i są w dobrej cenie. Ja kiedyś dostałam nawet próbki, zanim zdecydowałam się na konkretny produkt, dlatego warto podpytać przy okienku :)
pepka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: pepka »

dzięki wielkie za pokierowanie, byłam w DOZ i kupiłam już wkładki, pani farmaceutka mi poleciła bardzo dobre, ale wybór takich wkładek mają bardzo duży i ceny są w porządku
lemonade

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: lemonade »

W razie czego w dozie można bez problemu poprosić o próbki różnych środków chłonnych, nie wiem czy każda apteka ma taką możliwość, ale w dozie mają spory wybór. Można sprawdzić co Wam najbardziej odpowiada
basienka77

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: basienka77 »

Dokładnie, ja sama korzystałam z takich darmowych próbek. Ogólnie to też zauważyłam, że DOZ ma bardzo korzystne ceny jeśli chodzi o środki higieniczne więc warto tam kupować.
ODPOWIEDZ