nietrzymanie moczu

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
bucka

nietrzymanie moczu

Post autor: bucka »

pytanie do osób które zmagały się z tym problemem, co wam pomogło? bedę wdzięczna też za polecenia środków higienicznych, stosowaliście wkładki? gdzie moż kupić?
Mika

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Mika »

Wszelkiego rodzaju chłonne produkty kupisz w dobrej cenie w DOZie, wiem co mówię, bo mówię to z doświadczenia. A dodatkowo, jakiś czas temu można było dostać u nich darmowe próbki wkładek z Teny, może jest to jeszcze aktualne.
Eliska

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Eliska »

Jeśli chodzi o darmowe próbki wkładek z Teny, to tak, jest to nadal aktualne i bardzo polecam skorzystać z tej opcji w DOZie. Przecież właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać sobie odpowiedni rodzaj wkładek "pod siebie"
Floorek

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Floorek »

W przypadku nietrzymania moczu warto skonsultować się z urologiem, który jest specjalistą zajmującym się schorzeniami układu moczowego. Profesjonalna ocena oraz dostosowanie odpowiedniego planu leczenia mogą znacząco poprawić jakość życia i skutecznie rozwiązać ten uciążliwy problem zdrowotny. Warto poszukać lekarza w PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ , gwarantują wizytę u specjalisty w ciągu max 5 dni roboczych.
ODPOWIEDZ