Leki

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Magda

Leki

Post autor: Magda »

Gdzie najczęściej kupujecie leki dla swoich seniorów? Szukam apteki, w której kupię wszystko czego potrzebuje moja babcia i jednocześnie nie zapłacę zbyt dużo. Słyszałam coś, że DOZ ma spoko ceny - to prawda? Kupujecie u nich? Jak to wychodzi na co dzień?

limanowska akcja charytatywna krs
jalinda

Re: Leki

Post autor: jalinda »

Ja najczęściej kupuję w dozie. Wydaje mi się, że nie podnieśli cen, bo kupuję co miesiąc te same leki, które przyjmuję na stałe i nie zauważyłam, zebym płaciła coś więcej.
angela

Re: Leki

Post autor: angela »

To prawda, też nie zauważyłam u nich żadnych podwyżek, mimo, ze praktycznie wszędzie ostatnio same podwyżki. Dobrze, że chociaż za leki nie jesteśmy zmuszeni przepłacać, bo byłoby naprawdę ciężko w tych czasach
Merity

Re: Leki

Post autor: Merity »

No i bardzo docenia się takie rzeczy. Ja jestem już od jakiegoś czasu stałą klientką właśnie dozu, a teraz, kiedy faktycznie mają najniższe ceny, to tym bardziej. Brawa dla nich.
olinka

Re: Leki

Post autor: olinka »

Wiadomo, że osoby starsze biorą tego więcej, ale ja Wam powiem, że dla mnie to nie jest problemem, a wskazanie, że oni niczego już do szczęścia nie potrzebują. Dla mnie to ważne, żeby mieli i swoje zajęcia, ale ja to podpowiem Wam, że dla mnie gry dla seniorów to podstawa. No i inne atrakcje oczywiście.
ODPOWIEDZ