Kto do prac w ogrodzie?

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Szymon-92
Posty: 0
Rejestracja: 29 sty 2022, 9:40

Kto do prac w ogrodzie?

Post autor: Szymon-92 »

Cześć, czy korzystaliście kiedyś z pomocy specjalistów od usług ogrodniczych w Pszczynie? Ja zastanawiam się nad skontaktowaniem się z kimś takim, bo już teraz wiem, że po zimie w moim ogrodzie będzie całe mnóstwo pracy. No i wiem też na pewno, że z moim podejściem do zieleni na pewno na wiosnę nie będzie to wyglądać lepiej. Co w ogóle sądzicie o takich ekipach?
Awatar użytkownika
Klaudiusz60
Posty: 0
Rejestracja: 03 sty 2022, 17:01

Re: Kto do prac w ogrodzie?

Post autor: Klaudiusz60 »

Ja zdecydowałem się na całoroczną pielęgnację ogrodów, bo też jakoś nie mam ręki do roślin, a mimo wszystko fajnie żeby ten ogród na posesji jakoś fajnie wyglądał ;) Od razu inaczej się patrzy na porządek przy samym domu, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Generalnie takie ekipy mają znacznie lepszy sprzęt i sporą wiedzę w zakresie swojej pracy, także lepiej im zaufać
motylarka

Re: Kto do prac w ogrodzie?

Post autor: motylarka »

U mnie naprawdę nie jest łatwo się po prostu przywiązać i jak już, to naprawdę mam spore przekonanie do tego, co jest dla mnie i jak to ma wyglądać. Lubię dbać o mój ogród, dlatego w tym kontekście podpowiem wam coś takiego https://recynk.pl/ . Myślę, że wam się spodoba.
ODPOWIEDZ