Jakie zabawki lubią Wasze dzieci?

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
ładysława
Posty: 0
Rejestracja: 20 sie 2021, 0:07

Jakie zabawki lubią Wasze dzieci?

Post autor: ładysława »

Jakie zabawki lubią Wasze dzieci? Kupujecie im jakieś zabawki edukacyjne, interaktywne itp? Jeśli tak, to jakie zabawki edukacyjne dla trzyletniego dziecka możecie polecić? Jakie są naprawdę fajne i wciągające dzieci. Nie wiem na co się zdecydować, a trochę zaczyna gonić mnie czas jeśli chodzi o zakup. Możecie polecić jakieś naprawdę śwetne zabawki edukacyjne dla trzylatków?
akaiaa

Re: Jakie zabawki lubią Wasze dzieci?

Post autor: akaiaa »

Doskonalenie umiejętności u dzieciaków to ważny dla mnie obszar. W związku z czym po prostu sprawdzam sobie niektóre sprawy. I póki co dla mnie takie https://klub.fm/wednesday-kolorowanka/ kolorowanki to jest hit. Maluszki zajmują się tym odpowiednio i mają naprawdę świetną zabawę, frajdę z tego.
jessiee88

Re: Jakie zabawki lubią Wasze dzieci?

Post autor: jessiee88 »

Jestem zwolenniczką kupowania prezentów dla dzieci wcześniej, zanim w ogóle się pojawią okazje, ale nie zawsze ostatnio mam na to czas. Dlatego jestem pewna, że zabawki dla sześciolatka znajdę z odpowiednim specjalistą, bo to coś konkretnego dla mnie. Liczę, że mi to pomoże.
ODPOWIEDZ