ISO 9001

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
placyda79
Posty: 0
Rejestracja: 25 lis 2022, 4:39

ISO 9001

Post autor: placyda79 »

ISO 9001 to uznawana na całym świecie norma dotycząca systemów zarządzania jakością. Został zaprojektowany w celu zapewnienia, że organizacje są w stanie sprostać potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, jednocześnie pomagając im w doskonaleniu procesów biznesowych. Aby uzyskać certyfikat ISO 9001, firmy muszą wykazać, że wdrożyły system zarządzania jakością spełniający wymagania normy. Jak to osiągnąć?
oligara

Re: ISO 9001

Post autor: oligara »

U mnie nie ma zapału do działania, dlatego jeśli możemy, porozmawiajmy raczej o kwestiach biznesowych. Czy macie na to jakieś patenty? Jeśli tak, to śmiało mi o nich mówcie. Na pewno wniosek o tańszy prąd można wypełnić, bo on pozwoli nam przede wszystkim na świetne korzyści. Dlatego dajcie znać, jak Wam się to ogólnie podoba. Co wy na to?
assamble

Re: ISO 9001

Post autor: assamble »

Nie wiem, jak wam idzie biznes, ale ja sprawdzam, jak radzą sobie najlepsze tak naprawdę zwinne organizacje i nie będę sobie w tym względzie za bardzo strzępić języka, bo wiecie, że na doświadczeniu innych najlepiej się bazuje. I to naprawdę ważne.
allaha

Re: ISO 9001

Post autor: allaha »

W sklepie mam kilka kas, ale one wymagają zmian. Dosłownie, to stare, jeszcze klikane i nie zawsze działają, jak trzeba, a przełączanie przy sklepie pełnym ludzi, to jest koszmar. Dlatego ja się zastanawiam, jak to zrobić. Czy kasy automatyczne warto kupić? Jak myślicie?
ODPOWIEDZ