dobre kosmetyki do auta

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
jur1964
Posty: 0
Rejestracja: 02 lut 2022, 18:44

dobre kosmetyki do auta

Post autor: jur1964 »

Cześć, jakie polecacie kosmetyki samochodowe? Zastanawiam się czy powinienem wybrać jakąś konkretną markę? Zwykle nie kupowałem w ogóle takich produktów, ale chciałem jednak trochę zadbać o to moje auto, żeby lepiej wyglądało. Na pewno muszę zająć się lakierem. Także jeśli ktoś z was zna sprawdzone produkty to chętnie się im przyjrzę i ewentualnie kupię ;)
juliaa

Re: dobre kosmetyki do auta

Post autor: juliaa »

ja to się na tym kompletnie nie znam i fajnie żeby ktoś tu jakieś polecił, zwykle oddaję samochód na myjnię i doczyszczenia wnętrza ale od czasu do czasu sama mogłam to zrobić
mela

Re: dobre kosmetyki do auta

Post autor: mela »

Mam podobnie. Może wynika to z tego że nie mam własnego samochodu więc się takimi rzeczami nie interesuję. Uważam że wynajem samochodu to lepszy pomysł dla kogoś takiego jak ja. Nie potrzebuję samochodu na co dzień bo pracuję zdalnie ale od czasu do czasu na jakiś wyjazd auto się przydaje. Myślę o skorzystaniu z usług wypożyczalni o której mowa na tej stronie https://pl.trustpilot.com/review/comfortcar.pl
ODPOWIEDZ