Długie podróże

Tutaj poruszamy rozmaite tematy niezwiązane z innymi działami forum. Chcesz podzielić się jakąś ciekawą albo nietypową informacją? Zrobisz to tutaj.
Awatar użytkownika
albina_88
Posty: 0
Rejestracja: 05 gru 2021, 7:12

Długie podróże

Post autor: albina_88 »

Cześć. Słuchajcie, ze względu na moją pracę naprawdę sporo czasu spędzam poza domem, głównie podróżując, samochodem. Nie jest to regularne, ale jednak dość często spotka mnie choroba lokomocyjna, na szczęście dość delikatne objawy, ale jednak są dość uciążliwe. Możecie polecić jakieś delikatne tabletki na chorobę lokomocyjną, które warto kupić? Z góry dziękuję.
lerytsnoł

Re: Długie podróże

Post autor: lerytsnoł »

Przede mną pierwsza w życiu daleka podróż, a mianowicie wycieczka do Dubaju i się nad tym mooocno głowię. Chodzi o to, że nie mogę się mocno zorientować na cel, a dodatkowo stawiam na siebie i nie mogę też po prostu się męczyć z organizacją. Może ktoś mi jest w stanie z tym pomóc? Co sądzicie?
ziemiankaa

Re: Długie podróże

Post autor: ziemiankaa »

Smakowałam życie zawsze i nie mam zamiaru tego nie robić, skoro zostałam sama. Samemu można również pięknie żyć. I skoro o tym mowa, to dla mnie dubaj palma jest miejscem, które odwiedzam w kolejności. Liczę, że Wam również się spodoba, jak zobaczycie je na żywo.
mela

Re: Długie podróże

Post autor: mela »

Na dalekie i długie podróże najlepszy będzie jakiś komfortowy samochód. Myślę że mercedes jest synonimem wygody więc warto zajrzeć na tą stronę https://comfortcar.pl/mrecedes-glb.html i go od razu zarezerwować. Cena nie jest wygórowana, warunki wynajmu są korzystne, nic tylko jeździć :)
Łazik

Re: Długie podróże

Post autor: Łazik »

Planując podróż samochodem po Słowenii, ważne jest, aby nie zapomnieć o zakupie winiety. Kompleksowe informacje, gdzie i jak można ją nabyć, dostarcza strona https://turbo.art.pl/jak-i-gdzie-kupic- ... a-slowenie i jest to kluczowy element przygotowań do podróży, umożliwiający korzystanie z płatnych dróg krajowych.
ODPOWIEDZ