kredyt we frankach - pomoc prawna

Podatki, prawo pracy, prawo gospodarcze i cywilne. Tutaj kieruj wszelkie pytania związane z kwestiami prawnymi i płaceniem podatków.
Awatar użytkownika
zelislaw69
Posty: 0
Rejestracja: 11 cze 2023, 8:50

kredyt we frankach - pomoc prawna

Post autor: zelislaw69 »

Witajcie, szukam pomocy w sprawie kredytu we frankach. Mam kredyt we frankach i chciałbym dowiedzieć się, jakie mam możliwości. Wiem, że wiele osób ma podobny problem, więc postanowiłem zapytać tutaj.
Mam kredyt we frankach od kilku lat i wciąż mam problem z jego spłatą. Wraz ze wzrostem kursu franka, moje raty stały się coraz wyższe, a ja nie jestem w stanie ich spłacać. Szukam więc pomocy prawnej w sprawie kredytów frankowych w Legnicy.
Czy ktoś z Was miał podobny problem i może mi pomóc? Czy ktoś zna dobrego prawnika, który mógłby mi pomóc? Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki.
Dziękuję za wszelką pomoc.
kalinkaa20

Re: kredyt we frankach - pomoc prawna

Post autor: kalinkaa20 »

Ja to nie wiem dokładnie, jak sprawdzić swoje możiiwości prawne, dlatego oczekuję, że Wy mi w tym pomożecie. Chodzi o takie https://lawsome.pl/ podstawowe pomoce prawne. Czy tego rodzaju kancelaria naprawdę może mi pomóc? Jestem pewna, że u każdego to może to powodować różnego rodzaju odczucia, ale mam nadzieję, że dojdziemy do konsensusu.

copilot chomikuj
poma

Re: kredyt we frankach - pomoc prawna

Post autor: poma »

Kredyt hipoteczny to często jedyna możliwa droga realizacji marzenia o własnym domu czy mieszkaniu. Warto więc dowiedzieć się, gdzie najlepiej taki kredyt zaciągnąć. Pamiętajcie o tym, że zawsze możecie wejść na stronę https://www.gorlice.tv/artykul-4media/2 ... znych-2023 i sprawdzić aktualny ranking.
ODPOWIEDZ