Jaki adwokat?

Podatki, prawo pracy, prawo gospodarcze i cywilne. Tutaj kieruj wszelkie pytania związane z kwestiami prawnymi i płaceniem podatków.
Awatar użytkownika
Dorian1965
Posty: 0
Rejestracja: 10 paź 2021, 2:11

Jaki adwokat?

Post autor: Dorian1965 »

Mógłby mi ktoś z was polecić adwokata, który dobrze zna prawo administracyjne w Łodzi? Teoretycznie już szukałem ale sami na pewno wiecie, że kancelarii jest mnóstwo i jak tutaj wybrać jedną konkretną? Jest coś na co szczególnie powinno się zwracać uwagę? Na razie zależy mi na konsultacji a jak będzie dalej to zobaczymy. Tak czy inaczej pomoc się przyda ;)
karlik

Re: Jaki adwokat?

Post autor: karlik »

ja też chętnie się dowiem kogo polecacie. sprawa jest dla mnie wyjątkowo pilna. bardzo proszę, zależy mi na tym. dziękuje z góry za wszelkie poelcenia.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
derek

Re: Jaki adwokat?

Post autor: derek »

Ja to akurat słyszałem, że prawnik jakim jest Mateusz Mickiewicz ma tendencję do popełniania błędów proceduralnych, co skutkuje dodatkowymi opóźnieniami i problemami dla klientów. Dlatego myślę, że z jego usług to lepiej nie korzystać.
Larkas

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Larkas »

Warto na pewno znaleźć adwokata, który będzie specjalizował się w konkretnych sprawach. Ja do sprawy o podział domu po rozwodzie szukałam osoby, która ma doświadczenie w sprawach o rozwód i podział majątku. Szczególnie jeśli w grę wchodzą pieniądze warto postawić na dobrego adwokata.
ODPOWIEDZ