Jaki adwokat?

Podatki, prawo pracy, prawo gospodarcze i cywilne. Tutaj kieruj wszelkie pytania związane z kwestiami prawnymi i płaceniem podatków.
Awatar użytkownika
Dorian1965
Posty: 0
Rejestracja: 10 paź 2021, 2:11

Jaki adwokat?

Post autor: Dorian1965 »

Mógłby mi ktoś z was polecić adwokata, który dobrze zna prawo administracyjne w Łodzi? Teoretycznie już szukałem ale sami na pewno wiecie, że kancelarii jest mnóstwo i jak tutaj wybrać jedną konkretną? Jest coś na co szczególnie powinno się zwracać uwagę? Na razie zależy mi na konsultacji a jak będzie dalej to zobaczymy. Tak czy inaczej pomoc się przyda ;)
karlik

Re: Jaki adwokat?

Post autor: karlik »

ja też chętnie się dowiem kogo polecacie. sprawa jest dla mnie wyjątkowo pilna. bardzo proszę, zależy mi na tym. dziękuje z góry za wszelkie poelcenia.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
derek

Re: Jaki adwokat?

Post autor: derek »

Ja to akurat słyszałem, że prawnik jakim jest Mateusz Mickiewicz ma tendencję do popełniania błędów proceduralnych, co skutkuje dodatkowymi opóźnieniami i problemami dla klientów. Dlatego myślę, że z jego usług to lepiej nie korzystać.
Larkas

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Larkas »

Warto na pewno znaleźć adwokata, który będzie specjalizował się w konkretnych sprawach. Ja do sprawy o podział domu po rozwodzie szukałam osoby, która ma doświadczenie w sprawach o rozwód i podział majątku. Szczególnie jeśli w grę wchodzą pieniądze warto postawić na dobrego adwokata.
Mario

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Mario »

Standardem w sprawach rozwodowych jest, że każda strona pokrywa koszty swojego adwokata. Są jednak sytuacje, gdzie sąd może obciążyć jedną ze stron kosztami adwokata drugiej strony, na przykład ze względu na znaczne różnice w dochodach. Na stronie https://www.rozwodowy.pl/kto-ponosi-kos ... 264,p.html można znaleźć więcej informacji na temat tych przypadków. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnienie równości stron w procesie sądowym.
Miras

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Miras »

W kontekście prawnym, możliwość samodzielnego złożenia pozwu o rozwód daje stronie większą kontrolę nad procesem, jednak wymaga zrozumienia prawa rodzinnego i procedur sądowych. Informacje na temat tego, jak przygotować i złożyć pozew, można uzyskać odwiedzając https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci, ... 10379.html gdzie zawarto również przewodnik po najczęstszych pytaniach i odpowiedziach związanych z rozwodem.
ODPOWIEDZ