Pomysł na biznes

Masz pomysł na biznes, którym chcesz podzielić się z innymi? Może potrzeba Ci rad i wskazówek, jak rozpocząć daną działalność? Zapraszamy do dyskusji!
tinn

Pomysł na biznes

Post autor: tinn »

Jaki macie pomysł na biznes, czy udało się wam go już zrealizować? Nam się udało, otworzyliśmy pralnie z maglem. Bardzo zależało nam na tej branży, w niej kiedyś pracowała moja mama, wiec przekazała mi kilka cennych wskazówek. Oprócz potrzebnego sprzętu zaopatrujemy się także z wysokiej jakości chemię do pralni, w tym środki piorąco-odtłuszczające od producenta ANVIRO https://anviro.eu/oferta/srodki-pioraco-odtluszczajace z Łodzi. One są bardzo skuteczne, zdecydowanie warto je kupić i z nich korzystać.
dannn

Re: Pomysł na biznes

Post autor: dannn »

Pomysł mieliśmy świetny, a przyszło co do czego, to skończyło się na tym, że potrzebowaliśmy pomocy i restrukturyzacji naszego przedsiębiorstwa. Najpierw odbył się audyt, podczas którego kancelaria ekonomiczno-prawna DORADCA https://www.doradca.mail.pl/oferta/rest ... siebiorstw z Warszawy wykryła, co nie działa w naszej firmie i co powinniśmy zmienić. Restrukturyzacja się powiodła, zwiększyliśmy naszą konkurencyjność i zaczęliśmy w końcu dobrze zarabiać.
every

Re: Pomysł na biznes

Post autor: every »

My mieliśmy prosty pomysł na biznes: warsztat samochodowy. Zgodnie z założeniem otworzyliśmy się jeszcze w zeszłym roku i działamy przez cały czas na wysokich obrotach. Najpierw musieliśmy się jednak wyposażyć. Produkty do narzędzi, różnego rodzaju organizery, nosidła, kuwety, itp. kupiliśmy online, od znanego nam sklepu internetowego producenta kistenberg-sklep.pl: https://kistenberg-sklep.pl/produkty/wy ... u,2,278403 Kupione tam artykuły sprawdzają nam się świetnie, używamy ich codziennie, nic złego się z nimi nie dzieje.
czeok

Re: Pomysł na biznes

Post autor: czeok »

Myślę, że trzeba poszukać jakoś swojej drogi. Ja od lat już wiedziałem, że chcę założyć firmę transportową, którą obecnie prowadzę od 7 lat. Mam dość pokaźną flotę pojazdów, które doskonale sprawdzają się na trasach. Samochody ciężarowe czasami się psuja, jest to normalna rzecz, w większości wykonywane są drobne naprawy, czasami potrzebujemy części. Zamawiam je wyłącznie ze sprawdzonego przez siebie sklepu internetowego BROMSOK TRUCKS: https://bromsok-trucks.pl/kategoria-pro ... naprawcze/ On jest godny polecenia, są w nich faktycznie dobre części, wysokiej jakości.
takel

Re: Pomysł na biznes

Post autor: takel »

Mam internetowy sklep z akcesoriami do telefonów komórkowych. Codziennie wysyłamy swoje produkty, przy tym potrzebujemy oczywiście nie tylko opakowań, ale także innych materiałów do pakowania, w tym folii stretch, wypełnień, itp. Kupujemy je od dystrybutora DX Tape https://www.dx-tape.pl/oferta/folie-stretch z Kielc. Ich oferta jest szeroka, bez problemu można znaleźć tam produkty różnego rodzaju, które sprawdzają się do wysyłek. Są one wysokiej jakości, można je kupić w przystępnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ