Pomysł na biznes

Masz pomysł na biznes, którym chcesz podzielić się z innymi? Może potrzeba Ci rad i wskazówek, jak rozpocząć daną działalność? Zapraszamy do dyskusji!
tinn

Pomysł na biznes

Post autor: tinn »

Jaki macie pomysł na biznes, czy udało się wam go już zrealizować? Nam się udało, otworzyliśmy pralnie z maglem. Bardzo zależało nam na tej branży, w niej kiedyś pracowała moja mama, wiec przekazała mi kilka cennych wskazówek. Oprócz potrzebnego sprzętu zaopatrujemy się także z wysokiej jakości chemię do pralni, w tym środki piorąco-odtłuszczające od producenta ANVIRO https://anviro.eu/oferta/srodki-pioraco-odtluszczajace z Łodzi. One są bardzo skuteczne, zdecydowanie warto je kupić i z nich korzystać.
dannn

Re: Pomysł na biznes

Post autor: dannn »

Pomysł mieliśmy świetny, a przyszło co do czego, to skończyło się na tym, że potrzebowaliśmy pomocy i restrukturyzacji naszego przedsiębiorstwa. Najpierw odbył się audyt, podczas którego kancelaria ekonomiczno-prawna DORADCA https://www.doradca.mail.pl/oferta/rest ... siebiorstw z Warszawy wykryła, co nie działa w naszej firmie i co powinniśmy zmienić. Restrukturyzacja się powiodła, zwiększyliśmy naszą konkurencyjność i zaczęliśmy w końcu dobrze zarabiać.
every

Re: Pomysł na biznes

Post autor: every »

My mieliśmy prosty pomysł na biznes: warsztat samochodowy. Zgodnie z założeniem otworzyliśmy się jeszcze w zeszłym roku i działamy przez cały czas na wysokich obrotach. Najpierw musieliśmy się jednak wyposażyć. Produkty do narzędzi, różnego rodzaju organizery, nosidła, kuwety, itp. kupiliśmy online, od znanego nam sklepu internetowego producenta kistenberg-sklep.pl: https://kistenberg-sklep.pl/produkty/wy ... u,2,278403 Kupione tam artykuły sprawdzają nam się świetnie, używamy ich codziennie, nic złego się z nimi nie dzieje.
czeok

Re: Pomysł na biznes

Post autor: czeok »

Myślę, że trzeba poszukać jakoś swojej drogi. Ja od lat już wiedziałem, że chcę założyć firmę transportową, którą obecnie prowadzę od 7 lat. Mam dość pokaźną flotę pojazdów, które doskonale sprawdzają się na trasach. Samochody ciężarowe czasami się psuja, jest to normalna rzecz, w większości wykonywane są drobne naprawy, czasami potrzebujemy części. Zamawiam je wyłącznie ze sprawdzonego przez siebie sklepu internetowego BROMSOK TRUCKS: https://bromsok-trucks.pl/kategoria-pro ... naprawcze/ On jest godny polecenia, są w nich faktycznie dobre części, wysokiej jakości.
takel

Re: Pomysł na biznes

Post autor: takel »

Mam internetowy sklep z akcesoriami do telefonów komórkowych. Codziennie wysyłamy swoje produkty, przy tym potrzebujemy oczywiście nie tylko opakowań, ale także innych materiałów do pakowania, w tym folii stretch, wypełnień, itp. Kupujemy je od dystrybutora DX Tape https://www.dx-tape.pl/oferta/folie-stretch z Kielc. Ich oferta jest szeroka, bez problemu można znaleźć tam produkty różnego rodzaju, które sprawdzają się do wysyłek. Są one wysokiej jakości, można je kupić w przystępnych cenach, polecam.

cbd shark
Ubbjk

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Ubbjk »

W dzisiejszym wirtualnym świecie handlu, gdzie transakcje zachodzą za pośrednictwem ekranów, niezwykle istotne staje się pakowanie przesyłek. Przedsiębiorcy prowadzący sklepy online wiedzą, że opakowanie to nie tylko forma ochrony przed uszkodzeniami ale też zadbanie o wizerunek sklepu. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem, polecam zapoznać się z treścią dostępną pod adresem https://bilgoraj.com.pl/pl/651_artykuly ... zliwe.html - to przewodnik na temat pakowania produktów delikatnych, który warto przeczytać.
Olka12

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Olka12 »

Jak dla mnie, najlepszą formą biznesu jest biznes internetowy. Oczywiście wymaga on wdrążenia odpowiednich rozwiązań, które sprawią, że biznes ten będzie funkcjonować bez zarzutu, a firm, które je oferują jest co raz więcej. Pod adresem: https://innoship.com/pl/ jest oferta jednej z nich.

ile jest rysi w polsce
MariuszM

Re: Pomysł na biznes

Post autor: MariuszM »

Trudno nie zgodzić się z waszymi komentarzami. Znalezienie pomysłu na biznes to proces jaki trzeba rozłożyć w czasie. Podjęcie pochopnej decyzji może mieć negatywne skutki, a tego byśmy nie chcieli. Patrząc na rynek to zawsze w branżach związanych z przemysłem są najbardziej rentowne zlecenia. Mam na myśli wykorzystanie takich elementów jak materiały ogniotrwałe - https://www.zamac.pl/ w instalacjach jakie pracują w ekstremalnych warunkach. To właśnie za dokładność oraz doświadczenie dostaniemy tam duże pieniądze. Pozostaje kwestia by znaleźć pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i zapewnić im dogodne warunki pracy.
Głowa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Głowa »

Rozwiązanie umowy to kwestia, która wymaga szczególnej uwagi podczas jej formułowania. Warunki i procedury zakończenia współpracy powinny być jasno określone, aby uniknąć potencjalnych sporów i komplikacji. Artykuł dostępny na https://noweinfo.pl/kontrakty-i-umowy-w ... interesow/ podkreśla, jak ważne jest, aby obie strony miały jasność co do tego, jak i kiedy mogą legalnie zakończyć umowę, co zapewnia ochronę ich praw i interesów w razie konieczności rozwiązania stosunków biznesowych.
Reaper

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Reaper »

Efektywne wykorzystanie kanałów sprzedaży może być decydujące dla sukcesu firmy na rynku. Zrozumienie specyfiki każdego kanału oraz jego potencjału dla Twojego biznesu jest kluczowe w budowaniu skutecznej strategii sprzedażowej. Serwis https://pawelkasza.pl/page/93/kanaly-sprzedazowe oferuje bogaty zasób wiedzy na temat zarządzania kanałami sprzedaży, dostarczając informacji jak maksymalizować ich efektywność. Dostosowanie tych wskazówek do potrzeb i możliwości Twojej firmy może okazać się przełomowe w osiągnięciu lepszych wyników sprzedażowych.
torek

Re: Pomysł na biznes

Post autor: torek »

Jeśli chodzi o prowadzenie udanego biznesu, posiadanie niezawodnego i bezpiecznego systemu komunikacji ma kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest rozmowa o https://ascs.pl/. Ich domofony i systemy komunikacyjne są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby firm każdej wielkości, dzięki czemu warto je rozważyć dla własnej firmy.
laleeczka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: laleeczka »

Czy manipulacja i wywieranie wpływu na ludzi to dla Was ważny element negocjacyjny? W sumie starałam się zawsze z niej nie korzystać, ale z tego co wiem, biznesowo może to przynieść niesamowite korzyści. Co wy na to/ Naprawdę sięgacie po takie narzędzia? Uważam, że to może być dziwne.
ODPOWIEDZ