Gastronomia

Masz pomysł na biznes, którym chcesz podzielić się z innymi? Może potrzeba Ci rad i wskazówek, jak rozpocząć daną działalność? Zapraszamy do dyskusji!
goren

Gastronomia

Post autor: goren »

Zajmujecie się gastronomią? My pracujemy w branży od lat, d jakiegoś czasu zwiększyliśmy naszą produkcję i sprzedaż, gdyż zaczęliśmy być dostawcą do jednego z większych marketów w okolicy. Specjalizujemy się w wypiekach piekarniczych i cukierniczych, z racji tego produktem, który zużywa się nam w największych ilościach, jest mąka. Wzbieramy włącznie mąkę wysokiej jakości, w którą zaopatrujemy się z młyna zbożowego JAKPOL https://jakpol-ambroziak.pl/oferta/maki-piekarnicze/ w miejscowości Gołymin-Ośrodek. Ich produkty sprawdzają nam się najlepiej, są one także dostępne w korzystnych, konkurencyjnych cenach.
Djjon

Re: Gastronomia

Post autor: Djjon »

W temacie dostawców do gastronomii warto zapoznać się też z ofertą hurtowni rybnej https://fierseafood.com/ . Mają szeroką ofertę ryb, owoców morza, kawioru, w tym również ekskluzywny kawior z jesiotra Huso Huso. Fier dostarcza produkty z własnych łowisk i hodowli, dbają o szybki i sprawny transport, tak by dostarczać produkty świeże i najwyższej jakości.
całapłonee

Re: Gastronomia

Post autor: całapłonee »

Pracowałam długi czas na to, by mój dom był moją przestrzenią i jak na razie całkiem mi to idzie, więc czas unowocześnić moją małą gastronomię. Może wiecie w dużym skrócie, jak się za to zabrać? Od początku powiem, że na pewno oprogramowanie digital signage mnie będzie interesowało.
ODPOWIEDZ