zdjęcia wizerunkowe

Masz ochotę podzielić się zabawnymi doświadczeniami związanymi w prowadzeniem działalności gospodarczej? To miejsce na dzielenie się anegdotkami i ciekawostkami dotyczącymi biznesu.
Awatar użytkownika
Hermes-70
Posty: 0
Rejestracja: 05 gru 2022, 5:09

zdjęcia wizerunkowe

Post autor: Hermes-70 »

Witam, czy robiliście kiedyś jakieś zdjęcia na firmową stronę www albo social media? Ja obecnie się nad tym zastanawiam, bo zauważyłem, że sesje wizerunkowe dla firm są całkiem popularne i sporo osób je poleca. Czy rzeczywiście można dzięki nim wzmocnić wizerunek? Czy sesje biznesowe nie są lepsze? Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat, dziękuję!
oli0403

Re: zdjęcia wizerunkowe

Post autor: oli0403 »

W każdym biznesie takie zdjęcia się przydają, aby klient mógł wiedzieć, z jakich firm korzysta.

__
https://rcut.pl/oferta/wiercenie-otworo ... zbrojonym/

brama garażowa skrzydłowa
Marny

Re: zdjęcia wizerunkowe

Post autor: Marny »

Drewniane tabliczki do zdjęć to nie tylko dekoracja, ale też sposób na zachowanie chwil na lata. Korzystając z naturalnych materiałów, możemy stworzyć unikatowy element dekoracyjny, który będzie cieszył oko przez długie lata. Na stronie https://pomysloweprezenty.pl/tabliczki-do-zdjec znalazłem kilka praktycznych wskazówek, jak dbać o takie tabliczki, aby służyły jak najdłużej.
zosia840

Re: zdjęcia wizerunkowe

Post autor: zosia840 »

Trzeba przyznać, że takie zdjęcia przydają się, bo mogą przedstawić markę w nieco innym świetle. Śmiało sprawdzajcie możliwości dla siebie.

__
trening w ciąży Kraków
zoja9393

Re: zdjęcia wizerunkowe

Post autor: zoja9393 »

Wiele osób w biznesie właśnie takich zdjęć potrzebuje, dlatego jeśli macie możliwość z nich korzystać, to wybierajcie takie zdjęcia dla siebie.

__
komoda dębowa
bajka93

Re: zdjęcia wizerunkowe

Post autor: bajka93 »

Czy każdy fotograf wykonuje takie zdjęcia, czy to znowu jest jakaś dodatkowo specjalizacja? Gdzie mogę po takie zdjęcia się zgłosić, aby były dobrej jakości?

__
multiagencja ubezpieczeniowa
pola839

Re: zdjęcia wizerunkowe

Post autor: pola839 »

A czego konkretnie dotyczą takie zdjęcia i czy wykonuje je jakiś konkretny fotograf? Nie ukrywam, że też się właśnie rozglądam za propozycjami.

__
nowe osiedla w marbelli
ODPOWIEDZ