zabawy terenowe dla firm

Masz ochotę podzielić się zabawnymi doświadczeniami związanymi w prowadzeniem działalności gospodarczej? To miejsce na dzielenie się anegdotkami i ciekawostkami dotyczącymi biznesu.
Awatar użytkownika
Leopold-93
Posty: 0
Rejestracja: 16 lis 2022, 21:22

zabawy terenowe dla firm

Post autor: Leopold-93 »

Witam serdecznie! Czy organizowaliście kiedyś może jakieś zabawy terenowe w ramach firmowej integracji? Wydaje mi się, że to jest naprawdę fajny sposób na to, żeby zbudować team i jednocześnie super się bawić. Ja też szukam pomysłu na gry, więc możecie się podzielić swoimi, o ile coś przychodzi wam do głowy. Może zabawy tematyczne? Polecacie je? Dajcie znać ;)
olis342

Re: zabawy terenowe dla firm

Post autor: olis342 »

Orientujecie się, czy są organizowane o każdej porze roku, czy jednak tylko w cieplejsze pory roku?

__
https://www.darkcoffee.pl/renowacje-ekspresow-do-kawy

kamizelka taktyczna mil tec
majka9933

Re: zabawy terenowe dla firm

Post autor: majka9933 »

A w jakim celu korzysta się z takich zabaw? Czy organizuje się je w momencie jakiś specjalnych dni czy w ramach zabaw integracyjnych?

__
elementy betonowe
pola8933

Re: zabawy terenowe dla firm

Post autor: pola8933 »

Niby fajny pomysł, ale warto pomyśleć, czy spodoba się to każdemu i czy takie zabawy terenowe będą w ogóle bezpieczne. Więc wszystko sprawdźcie.

__
co to jest pellet i jakie są jego rodzaje?
emi9931

Re: zabawy terenowe dla firm

Post autor: emi9931 »

Nie słyszałam wcześniej o czymś takim, więc muszę przyznać, że temat jest dla mnie dość interesujący. Czy coś możecie mi polecić konkretnego?

__
mapa strony
zosia840

Re: zabawy terenowe dla firm

Post autor: zosia840 »

Czy organizowane jest to tylko w większych miastach czy również mniejszych? Nie ukrywam, że taka propozycja wydaje się być dość interesująca.

__
chirurgia stomatologiczna starogard gdański
ODPOWIEDZ