Kubek do pracy

Masz ochotę podzielić się zabawnymi doświadczeniami związanymi w prowadzeniem działalności gospodarczej? To miejsce na dzielenie się anegdotkami i ciekawostkami dotyczącymi biznesu.
Awatar użytkownika
stela1985
Posty: 0
Rejestracja: 28 gru 2022, 15:54

Kubek do pracy

Post autor: stela1985 »

Poszukuję dobrego kubka termicznego do pracy, na pewno możecie mi jakiś konkretny polecić, prawda? Chodzi o to, że kubek będzie używany właściwie każdego dnia, więc ważne jest to, żeby jakościowo był naprawdę dobry. Nie może przeciekać, bo zamierzam go nosić w torebce, ale też musi dość długo trzymać ciepło, dlatego, że właśnie po to zamierzam kupić kubek termiczny ;)
ela422

Re: Kubek do pracy

Post autor: ela422 »

Powiem szczerze, że sama szukam dla siebie jakiegoś odpowiedniego kubka. Najlepiej, aby się wyrównał. Podobają mi się też kubki z jakimiś fajnymi motywami,

__
Przyczepki rowerowe
kuciula

Re: Kubek do pracy

Post autor: kuciula »

Muszę przyznać, że z własnego kubka znacznie lepiej pije się kawę w pracy. Fajnie też postawić np. na jakiś fajny i zabawny kubek. Na pewno będzie oryginalny.

__
broker energetyczny
suter

Re: Kubek do pracy

Post autor: suter »

Ja lubię duże kubki, które mają jakieś fajne i ciekawe wzory. Można też postawić na kubki z jakimiś śmiesznymi przekazami lub obrazkami. Na pewno rozbawi innych.

__
broker energetyczny
zosia898

Re: Kubek do pracy

Post autor: zosia898 »

Podobają mi się kubki, które są uniwersalne i przede wszystkim mają dużą pojemność. Duża kawa czy herbata w pracy to zdecydowanie podstawa.

__
Pieczątki Warszawa
siska543

Re: Kubek do pracy

Post autor: siska543 »

Poszukujecie jakiegoś konkretnego kubka? Ja myślę, że zwykły i standardowy wystarczy. W pracy nie trzeba dobierać całej zastawy, jak w domu. Ja mam kolorowy kubek, aby na pewno nikt się nie pomylił i abym zawsze mogła pić ze swojego kubka.

__
nowoczesne komody do salonu
oli9332

Re: Kubek do pracy

Post autor: oli9332 »

A macie do polecenia jakieś miejsca, gdzie można kupić kubki na prezent? Dla osób z pracy może być to super pomysł, więc można przemyśleć. Jakie kubki lubicie?

__
amano

lg e610 sterowniki
Rafał38

Re: Kubek do pracy

Post autor: Rafał38 »

Hej, Czy ktoś z Was korzysta z kubków specjalnie przeznaczonych do serwowania granitów https://icecup.pl/oferta/kubki-do-granity? Jakie kształty i pojemności polecacie? Chciałbym, żeby moje granity wyglądały elegancko i smakowały jeszcze lepiej. Dzięki za wszelkie wskazówki!
ODPOWIEDZ