Reklama

Jak skutecznie reklamować swoją działalność? Co zrobić, by zwiększyć zaufanie klientów i przekonać ich do swojej marki? Na te i inne pytania z zakresu marketingu i reklamy znajdziesz odpowiedzi w tym dziale.
maik

Reklama

Post autor: maik »

Jaka reklama jest według was najbardziej skuteczna. Z doświadczenia mogę wam powiedzieć, że trzeba ja dopasować do waszego rodzaju działalności. Sami mamy na przykład tablice reklamowe, czy banery. Ich wykonanie zleciliśmy firmie PATRZ https://www.patrzreklama.pl/tablice-reklamowe.html z Iławy. Oni mają szeroki zakres usług, wykonują wysokiej jakości wydruki. Ceny ich usług są korzystne, opłaca się skorzystać z ich oferty, nawiązanie z nimi kontaktu jest bardzo łatwe, firma jest godna polecenia.
towo

Re: Reklama

Post autor: towo »

My też działamy głównie lokalnie i na przykład korzystamy z reklamy na samochodach. Każdy samochód firmowy mamy oklejony, tym zajęła się firma Mega Oklejanie http://www.megaoklejanie.pl/kontakt/ z Warszawy. Cenowo wyszło to bardzo korzystnie, nie jest to drogie, plus jest to koszt w zasadzie jednorazowy. Reklama doskonale się trzyma, nic nie odstaje i się nie ściera, z jakości usług tej firmy jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy ją zdecydowanie polecić wszystkim. Opłaca się skorzystać z ich oferty.
kalau

Re: Reklama

Post autor: kalau »

Obecnie można reklamować się na różne sposoby, my poszliśmy w bardziej tradycyjną stronę. Jako firma transportowa posiadamy flotę 15 pojazdów ciężarowych. Na każdej przyczepie takiego samochodu znajduje się plandeka z reklamą naszej firmy. Nadruki na plandekach są różnego rodzaju, każda wygląda świetnie. Reklamy wykonała nam firma Montaż i naprawa plandek Marta Czyż https://weychan.bytom.pl/oferta z Bytomia. Oni zajęli się także produkcją i montażem tych plandek, są rzetelni pod każdym względem, polecam.
kiren

Re: Reklama

Post autor: kiren »

W naszym przypadku reklama wiąże się zwykle z organizowaniem sesji fotograficznej naszych produktów, a później te zdjęcia są na stronie, na bilbordach, czy w reklamach telewizyjnych. W tym roku od tego odeszliśmy na rzecz wizualizacji produktowych. One są oczywiście fotorealistyczne, a koszt ich wykonania jest znacznie niższy, do tego można je wykorzystać na różne sposoby, produkt można ustawić pod dowolnym kątem, itp. Takie wizualizacje realizuje nam firma Vizarion https://vizarion.com/#oferta z Legnicy. To świetni specjaliści, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy, mają szeroki zakres usług, robią wizualizacje produktowe, architektoniczne, animacje 3D, itp., opłaca się skorzystać z ich usług, są terminowi i wykonują swoja prace precyzyjnie, polecam.
wolfram

Re: Reklama

Post autor: wolfram »

O ile interesują was detale odzieżowe i galanteryjne a także przywieszki do gadżetów elektronicznych i breloki do kluczy to mam namiar na solidną firmę realizującą tego typu zamówienia. Mam na myśli IMAR, od dawna zamawiamy u nich naszywki na odzież, breloki, przypinki i pinsy - wszystko to z naszym logo. Zobaczcie sobie konkrety na stronie firmy https://www.imarsc.pl/oferta/naszywki Dodam tylko, że możecie u nich liczyć na wysoki poziom estetyczny i dobrą jakość wykonania produktów. Plusa mogę dać także za rozsądne ceny.
ODPOWIEDZ