Opakowanie jaki forma marketingu

Jak skutecznie reklamować swoją działalność? Co zrobić, by zwiększyć zaufanie klientów i przekonać ich do swojej marki? Na te i inne pytania z zakresu marketingu i reklamy znajdziesz odpowiedzi w tym dziale.
Areo

Opakowanie jaki forma marketingu

Post autor: Areo »

Czy Waszym zdaniem design opakowania również jest formą marketingu? moim zdaniem jedną z najważniejszych. Dlatego nie ukrywam, że mocno spodobała mi się opcja, którą umożliwia firma https://mpackpoland.com czyli zamówienie personalizowanych opakowań do kosmetyków, można samodzielnie zaprojektować.
Rafałł

Re: Opakowanie jaki forma marketingu

Post autor: Rafałł »

W pełni się zgadzam, że opakowanie ma duże znaczenie marketingowe. Dlatego mogę wam powiedzieć, że super solidna firma specjalizująca się w konstrukcji opakowań i produkcji wykrojników to Laser-Line z Łodzi http://www.laser-line.pl/kontakt/ Firma produkuje wykrojniki do opakowań przy zastosowaniu technologii laserowej (mogą być stosowane do wykrawania form z kartonu, tektury, tworzyw sztucznych, gumy czy gąbki), oferują też projektowanie opakowań i modele prototypowe. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia, na plus też kwestia cenowa, ceny mają zdecydowanie konkurencyjne.
ArturPW

Re: Opakowanie jaki forma marketingu

Post autor: ArturPW »

Liczy się też odpowiednie wyposażeniem. Latem polecam zdecydować się na kielich róża i serwować w nim zimne napoje (na przykład granitę). Nie każdy będzie się decydować na takie rozwiązanie, ale obecność kielichów róż na pewno przyciągnie więcej gości. Zastanawiając się nad tym gdzie możesz takie kielichy do granity róża https://sklepicecup.pl/kielichy-do-gran ... 0-szt.html kupić, podpowiem, że w ofercie polskiego producenta IceCup są one dostępne w rozsądnych cenach, ale jego oferta jest znacznie szersza, więc polecam :)
ODPOWIEDZ