maskotki do akcji reklamowych?

Jak skutecznie reklamować swoją działalność? Co zrobić, by zwiększyć zaufanie klientów i przekonać ich do swojej marki? Na te i inne pytania z zakresu marketingu i reklamy znajdziesz odpowiedzi w tym dziale.
Awatar użytkownika
Lila
Posty: 0
Rejestracja: 16 sty 2022, 15:59

maskotki do akcji reklamowych?

Post autor: Lila »

Hej kochani moi :)
Powiedzcie mi czy waszym zdaniem maskotki reklamowe są przydatne w różnych kampaniach marketingowych? Mnie wydaje się że one zdecydowanie ocieplają wizerunek i wzbudzają zaufanie, a jakie wy macie podejście do tego tematu? Myślałam nad znalezieniem jakiegoś producenta takich maskotek, więc jeśli kogoś znacie to zamieniam się w słuch. Dziękuję wszystkim!
kochaniee

Re: maskotki do akcji reklamowych?

Post autor: kochaniee »

Jeśli ja mam Wam powiedzieć szczerze, to z reklamy nie znam się za bardzo na niczym, ale jednak wiem, że naprawdę fajnie będzie dowiedzieć się, co Was jara i co Wam pasuje, co ma wzięcie. Na pewno kostki reklamowe na paletkach sprawdzam. To mi się wydaje spoko.
Wiśnia

Re: maskotki do akcji reklamowych?

Post autor: Wiśnia »

W świecie mediów społecznościowych, gdzie konkurencja o uwagę użytkownika jest ogromna, odpowiednie wymiary grafik na Facebooku mogą zdecydowanie wyróżnić nasze posty. Strona https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... -facebooku zawiera niezbędne wytyczne, dzięki którym nasze treści będą prezentować się najlepiej zarówno na ekranach komputerów, jak i urządzeń mobilnych.
ODPOWIEDZ