uzdatnianie wody

Masz fundusze, które chcesz pomnożyć, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Poszukaj kogoś, kto ma w tej kwestii doświadczenie i będzie w stanie Ci doradzić. Inwestuj z głową!
Awatar użytkownika
Miloslaw_70
Posty: 0
Rejestracja: 22 cze 2021, 3:01

uzdatnianie wody

Post autor: Miloslaw_70 »

Hej, zna ktos z Was może tę firmę: https://scieki-woda.pl/ ? Zależy mi na kimś kto ogarnia temat oczyszczania ścieków i i uzdatniania wody. Oni mają najlepsze opinie i zastanawiam się czy ktoś z Was może współpracował z nimi
Ryszard62

Re: uzdatnianie wody

Post autor: Ryszard62 »

Witam! Mam pytanie odnośnie budowy studni głębinowej w Szczyrku https://polskiestudnie.pl/studnie-glebinowe/szczyrk/ . Jakie parametry (głębokość, wydajność) są odpowiednie, biorąc pod uwagę lokalne warunki? Dzięki za pomoc!
Rumcajs

Re: uzdatnianie wody

Post autor: Rumcajs »

Wybierając hydrofor, warto zwrócić uwagę na jego pojemność. Dla większych domów jednorodzinnych z większą liczbą mieszkańców może być potrzebny model o większej pojemności. Aby dokładniej zrozumieć, jaką pojemność powinien mieć hydrofor w Twoim domu, odwiedź stronę https://www.domel.com.pl/hydrofor-do-do ... y-zakupie/ i przeczytanie tego artykułu.
thesay

Re: uzdatnianie wody

Post autor: thesay »

Jestem w kropce, jeśli chodzi o to, kto nam może pomóc i dlatego może warto dodać, że największym problemem dla mnie będzie na pewno sprawdzenie, czy stiebel eltron partner portal jest dobrym wskaźnikiem, czy nie do końca. Dlatego każdy z moich podopiecznych może sobie sprawdzić, co mają do zaoferowania, a to nie będzie na pewno błędem.
Kurczak

Re: uzdatnianie wody

Post autor: Kurczak »

Czysta woda to podstawa zdrowia, dlatego warto zainwestować w odpowiedni odżelaziacz. Jeśli nie wiecie, jaki model wybrać, polecam przeczytać artykuł na stronie https://budynkowo.pl/news/jaki-odzelaziacz/ gdyż jest tam mnóstwo praktycznych informacji, które pomogą podjąć właściwą decyzję.
ODPOWIEDZ