Transport towarów

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Odyla1960
Posty: 0
Rejestracja: 01 wrz 2021, 0:28

Transport towarów

Post autor: Odyla1960 »

Jak radzicie sobie z transportem towarów w waszych firmach? Moim zdaniem zaufana firma transportowa to podstawa. Dzięki temu mamy pewność, że nadze produkty dotrą na czas w odpowiednie miejsce, prawda?
Krzysiek

Re: Transport towarów

Post autor: Krzysiek »

Zgadza się, zawsze trzeba dobrze wybrać współpracowników. Ja jestem w 100 % zadowolony ze współpracy z firmą Ruta z Mińska Mazowieckiego http://www.ruta-transport.pl/pl/kontakt.html Gwarantują kompleksowe usługi z zakresu transportu i spedycji, mają wieloletnie doświadczenie, dobrych specjalistów i ceny nie wzięte z sufitu. Oferują transport drogowy -krajowy i międzynarodowy - materiałów sypkich w naczepach typu silos jak transport materiałów budowlanych, neutralnych materiałów chemicznych czy materiałów paszowych. Sprawdźcie ich sobie, na bank będziecie zadowoleni z ich profesjonalizmu i dobrego podejście do klienta.
kamilP

Re: Transport towarów

Post autor: kamilP »

My też dobrze trafiliśmy. Na bardzo solidną firmę, rzetelną i rozsądnymi cenami, ta firma to DIERA https://diera.pl/kontakt/ z Warszawy. Oferują spedycję drogową, lotniczą, morską czy kolejową, dodatkowo zajmują się także magazynowaniem i w grę u nich wchodzą też usługi celne, także jak widzicie kompleksowo działają. Co ważne to fakt, że zlecenia realizują terminowo i ogólnie na wysokim poziomie, także współpraca z nimi należy do przyjemności. Zdecydowanie oceniam ich jak najlepiej.
Logan

Re: Transport towarów

Post autor: Logan »

Odnośnie solidnej firmy w zakresie transportu drogowego i morskiego to my od dawna współpracujemy z Okmarit. To solidna firma, bezpiecznie wam przewiozą ładunki standardowe, jak i specjalne, specjalizują się w transporcie ładunków ponadgabarytowych typu hale produkcyjne czy magazyny. Tu zapoznacie się z wszelkimi szczegółami: https://www.okmarit.com.pl/transport/transport-morski Działają również jako agencja portowa, zajmują się obsługą jednostek pływających, świadczą też usługi przeładunkowe. Nam doskonale się z nimi współpracuje, to profesjonaliści w każdym calu, perfekcyjnie zorganizowani.
RobertCo

Re: Transport towarów

Post autor: RobertCo »

Bardzo solidna firma oferująca transport samochodowy, który jest elementem transportu intermodalnego, ale też niezależnym środkiem transportu to NTQ Intermodal – oferują serwis intermodalny pozwalający obsługiwać dostawy krajowe i spedycję międzynarodową. Z konkretami tu się zapoznacie - http://ntqintermodal.pl/transport-samochodowy/ Oprócz transportu samochodowego firma oferuje też przewóz kolejowy, a także załadunek i rozładunek, magazynowanie i usługi celne. Cenowo jest u nich korzystnie no i bardzo dobrze się z nimi współpracuje, obsługa klienta jest u nich na najwyższym poziomie.
randy

Re: Transport towarów

Post autor: randy »

No do transportu to tylko firma transportowa, chyba że macie własną flotę. My jej nie posiadamy, dlatego chętnie korzystamy z usług firmy Usługi Transportowe Krzysztof Zarzecki https://transport-zarzecki.pl/pl/oferta ze Świętochłowic (Lipiny). Oni nas nie zawodzą, nasze towary są z nimi bezpiecznie dostarczane na miejsce w określonym czasie, terminowo. Dobrze się z tą firmą dogadujemy, można im zaufać, bo mają doświadczenie i po prostu znają się na wykonywanej pracy, dbają nawet o najmniejsze szczegóły, polecam.
Łazik

Re: Transport towarów

Post autor: Łazik »

W kontekście znaku B-36, należy rozważyć jego wpływ na ruch lokalny i przejazdy awaryjne. Analizę takich aspektów oraz ich rozwiązania znajdziesz na https://okiemtruckera.pl/blog/znak-drogowy-b-36/ co jest istotne dla racjonalnego planowania ruchu drogowego.
ODPOWIEDZ