standardy bhp w firmie

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
świętibor1976
Posty: 0
Rejestracja: 28 gru 2021, 15:38

standardy bhp w firmie

Post autor: świętibor1976 »

Cześć! Powiedzcie szczerze, jak bardzo dbacie o standardy bhp w waszych firmach? Dla mnie to jedno z kluczowych zagadnień tak naprawdę. Jakiś czas temu zresztą została u nas wdrożona certyfikacja ISO 45001. Swoją drogą ta norma jest jedną z najdłużej opracowywanych i jakoś wcale mnie to nie dziwi. Może ktoś z was chciałby wyrazić swoje zdanie na temat takiej certyfikacji? ;)
glass

Re: standardy bhp w firmie

Post autor: glass »

Pamiętajcie że instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest ważną częścią każdego programu BHP. Ważne jest, aby upewnić się, że pracownicy są dobrze poinformowani o potencjalnych zagrożeniach związanych z pożarem i sposobach reagowania w sytuacjach awaryjnych. Ważne jest, aby mieć wykwalifikowanego instruktora, który może dostarczyć niezbędnych informacji i wskazówek. Pomoże to zapewnić bezpieczeństwo pracowników i miejsca pracy.
ODPOWIEDZ