Przemysł

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
woil

Przemysł

Post autor: woil »

Wszystko o przemyśle, czym się zajmujecie, co możecie polecić, kto budował waszą halę, itp. My zajmujemy się obróbką metali, CNC. W swojej pracy korzystamy z wysokiej jakości urządzeń do wiercenia, toczenia, frezowania, itp. je wszystkie kupiliśmy z jednej firmy, od MMC Hardmetal Poland https://mmc-hardmetal.com/pl/products/turning we Wrocławiu. Ich oferta produktowa jest szeroka, maszyny mają porządnie wykonane, precyzyjne, które działają u nas niezawodnie. Firma jest oddziałem wydziału narzędziowego japońskiej firmy Mitsubishi Materials Corporation.
tenth

Re: Przemysł

Post autor: tenth »

No to może cos o konstrukcjach stalowych. My takich potrzebowaliśmy, bo modernizowaliśmy halę, no i skorzystaliśmy w tym celu z usług firmy ALLTS http://allts.pl/oferta-alias/ogrodzenia ... metalowych z Łężyc. Warto im zaufać, mają indywidualne podejście do każdego zamówienia, pracują zgodnie z warunkami, jakie z nimi ustalicie. Nasze zlecenie zrealizowali terminowo, konstrukcje spełniają nasze oczekiwania pod każdym względem, cenowo wyszło to korzystnie.
jakobi

Re: Przemysł

Post autor: jakobi »

Jeśli chodzi o narzędzia do obróbki skrawaniem to odsyłam was do raciborskiej firmy CNC ART https://www.cncart.pl/kontakt Firma to bardzo dobrzy specjaliści w temacie, możecie u nich liczyć na fachowe doradztwo i porządny wybór narzędzi i urządzeń uznanej marki Kennametal. Dodam, że firma specjalizuje się w tworzeniu programów parametrycznych i wdrożeniach procesów technologicznych związanych z obróbką skrawaniem. Zdecydowanie jak najlepiej ich oceniam.
krystian

Re: Przemysł

Post autor: krystian »

Odnośnie techniki sprężonego powietrza to sprawdzi wam się firma BEKO TECHNOLOGIES, mają duże doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży porządnej jakości komponentów i systemów do uzdatniania sprężonego powietrza, gazu oraz rozwiązania w zakresie techniki kondensatu. Wiele lat doświadczenia robi swoje, firma to zdecydowanie doskonali specjaliści w tej dziedzinie. Zerknijcie sobie na oferowane przez nich produkty https://www.beko-technologies.com/pl/pl/produkty/ Spodobają wam się także ich funkcjonalne rozwiązania i dobry serwis.
wer

Re: Przemysł

Post autor: wer »

U nas trzeba było zająć się automatyką przemysłową, automatyzacją i robotyzacją produkcji. Do wykonania tego zadania skorzystaliśmy z usług firmy KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/174/roboty ... -produkcji z Katowic. Oni mają szeroką ofertę usługową i produktową, mamy od nich obrabiarki numeryczne, które doskonale nam się sprawdzają. Firma do zlecenia podeszła kompleksowo, terminowo wszystko wykonali, nie mamy im nic do zarzucenia, są rzetelni.
mariet

Re: Przemysł

Post autor: mariet »

Ja mogę wam dać namiary na bardzo dobrego dostawcę wag przemysłowych, laboratoryjnych, najazdowych i różnych innych rodzajów. Jest to firma AXIS https://www.axis.pl/pk-najazdowe-72.html#text z Gdańska. My u nich się w tego typu produkty zaopatrywaliśmy. Mają wiele różnych wag do wyboru, można je kupić w wersji ze stali nierdzewnej, itp. Ceny mają konkurencyjne, jak się z nimi skontaktujecie, to mogą wam profesjonalnie pomóc z doborem odpowiedniej wagi do waszego zapotrzebowania.
darecki

Re: Przemysł

Post autor: darecki »

Z kolei ja odnośnie dobrej jakości narzędzi warsztatowych to mogę wam powiedzieć, że od dawna pracujemy na narzędziach pomiarowych kupionych w firmie OPTIMA TOOLS https://optima-tools.pl/oferta/warsztat ... pomiarowe/ i jesteśmy z nich w 100 % zadowoleni, to jakość pierwsza klasa a do tego cenowo jest w tej firmie w porządku. Oferują m.in. czujniki cyfrowe, zegarowe, mikrometry, twardościomierze, wysokościomierze, mierniki stężenia czy suwmiarki. Wszystko co od nich mamy dobrze nam służy.

heavy rain opis przejścia
jacek

Re: Przemysł

Post autor: jacek »

Może wam się też przydać namiar na Walcownię Metali Nieżelaznych specjalizującą się w produkcji wyrobów płaskich z miedzi, stopów miedzi i srebra. Mają dobra ofertę, m.in. taśmy, blachy, anody, pasy o różnych grubościach, wymiarach i stanach utwardzenia oraz stopy odlewnicze. Firma ma ogromne doświadczenie, wysoką jakość produktów i pod względem cenowym jest u nich w porządku. Na stronie internetowej znajdziecie ich pełną ofertę https://wmn.com.pl/oferta Firma jest solidna i elastyczna we współpracy.
szostal

Re: Przemysł

Post autor: szostal »

Jeśli niezbędne wam są części zamienne, prowadnice i łańcuchy do Harwestera i innych maszyn leśnych to wiem, gdzie zaopatrzycie się w to wszystko. Dobra ofertę w tym zakresie ma firma Trol ze Złotowa w Wielkopolsce https://www.trolonline.pl/produkty/glow ... arwesetera Mają wysokiej jakości sprzęty od uznanych marek jak Oregon, Kox, Ponsse, John Deere czy Fuchs. Zerknijcie sobie do nich, ja oceniam ich jak najlepiej, podpowiem wam, że firma doradzi wam przy wyborze odpowiedniego produktu, także można liczyć na ich dużą wiedzę i doświadczenie w temacie.
krzeszowski

Re: Przemysł

Post autor: krzeszowski »

Do produkcji masek, filtrów i urządzeń antybakteryjnych sprawdzi wam się idealnie powłoka Tytan Coat Bacto-Vir Shield. Ma funkcję przeciwbakteryjną / przeciwwirusową o szerokim spektrum działania. Szczegóły na ten temat tu znajdziecie - https://www.tytancoat.com/pl/produkty/t ... ir-shield/ Wybierając tę powłokę możecie liczyć na pełne bezpieczeństwo, brak dodatkowych zanieczyszczeń, nieszkodliwość dla środowiska i dla ludzi. Zdecydowanie doradzić wam mogę zapoznanie się z firmą Hard Chris Krzysztof Tomera, świetni specjaliści w zakresie nano technologii powłok ochronnych.
Rostok

Re: Przemysł

Post autor: Rostok »

Ja mogę wam powiedzieć, gdzie warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości rury i elementy z blach stalowych, solidna firma w tym zakresie to STALMAT z Dąbrowy Górniczej https://stalmat.pl/rury-stalowe/ Mają dobry wybór produktów, w tym porządnej jakości rury stalowe ze szwem wzdłużnym i obwodowym, rury przepustowe, przewodowe, ciśnieniowe i osłonowe, na stronie znajdziecie stany magazynowe. Możecie u nich też liczyć na możliwość realizacji nietypowych zleceń. Ceny mają konkurencyjne a realizacja zamówień idzie im w dobrym tempie.

dorobienie pilota do bramy cena
KamilP

Re: Przemysł

Post autor: KamilP »

Bardzo solidna firma specjalizująca się w sprężarkach powietrza to Technika Systemów Sprężonego Powietrza z Opaczy Małej https://sprezarki.com.pl/oferta Spodoba wam się ich fantastyczny wybór sprężarek śrubowych, łopatkowych, spiralnych, przewoźnych a także uzdatniaczy powietrza, filtrów, pomp próżniowych, generatorów tlenu i azotu, firma oferuje też porządnej jakości części zamienne. Traficie tam nie tylko na fajny wybór produktów uznanych marek jak Gardner Denver, Champion, Hydrovane czy Elmo Rietschle, ale też w porządku ceny i sprawną realizację zamówień.
statt

Re: Przemysł

Post autor: statt »

Trzeba powiedzieć sobie także trochę o automatyce przemysłowej. W naszym przypadku to ona była najważniejsza i zajęła się nią firma GM AUTOMATYKA z Krakowa. Oni zaprojektowali także nasze urządzenia, doskonale się przy tym spisując. Mają szeroki zakres usług, duże doświadczenie w branży, ich projekty są bezpieczne oraz ergonomiczne. Ich oferta jest rozbudowana, w swojej pracy wykorzystują technikę Cardboard Engineering, wykonują układy urządzeń tworzących system automatyki przemysłowej, produkują linie montażowe, itp. Mają korzystne ceny usług.
camt

Re: Przemysł

Post autor: camt »

A co z piecem przemysłowym? Jaki macie, który wam się najlepiej sprawdza? W naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem było skorzystanie z oferty producenta Compte Fortech z Chojnic. Oni mają kotły ekologiczne, nasz jest na pellet, jest automatyczny, ma prosty interfejs, korzystnie z niego jest intuicyjne, co doceniamy, bo nie trzeba tracić czasu na jego obsługę, a można zająć się pracą. Firma nie tylko sprzedała nam ten piec, ale także zajęła się jego profesjonalnym montażem, polecam ich serdecznie.
manion

Re: Przemysł

Post autor: manion »

Z dobrych namiarów jeszcze może wam się przydać firma specjalizująca się w uszczelkach i materiałach uszczelniających, wytłaczanych produktach silikonowych, wyrobach formowych czy detalach wtryskowych LSR. Ta solidna firma to Larkis, doskonali specjaliści w produkcji artykułów gumowych i silikonowych. Oferują świetną jakość wyrobów i możliwość wykonania projektów indywidualnych na niestandardowe produkty. Wszystko znajdziecie na ich stronie internetowej, także sprawdźcie ją sobie. Ode mnie jeszcze plus za fakt, że firma nie przesadza z cenami, jest terminowa i ma dobre, elastyczne podejście do klienta.
przemek

Re: Przemysł

Post autor: przemek »

Takie rzeczy jak sprzęt dźwignicowy i magazynowy, wózki paletowe, jezdne suwnicowe, podnośniki, żurawie warsztatowe, wciągarki czy platformy transportowe w rozsądnych cenach możecie kupić bezpośrednio u producenta, czyli w TOR-Industries z Gdańska. To doskonali specjaliści w tym temacie, u nich możecie liczyć na porządną jakość i wysoki poziom obsługi klienta. Firma stosuje wytrzymałe tworzywa, stabilne konstrukcje, wszystkie ich urządzenia, które mamy u siebie należą do bezawaryjnych i niezawodnych.
poniedzielski

Re: Przemysł

Post autor: poniedzielski »

Porządnej jakości śruby wykonane ze stali niskostopowych bądź stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, w tym śruby bez łbów lub śruby z łbami sześciokątnymi, walcowymi, wypukłymi i innymi kupicie w hurtowni śrub i artykułów metalowych Logis. Wybór jest przedni, mają tam też podkładki, nakrętki, pręty gwintowane czy rury ze szwem i bez szwu. Pod względem cenowym jest zdecydowanie ok a firma sprawnie realizuje każde zamówienie i fachowo doradza, traficie tam na rzetelną obsługę klienta.
błażej

Re: Przemysł

Post autor: błażej »

Porządnej jakości obrabiarki CNC do obróbki skrawaniem w przyjaznych cenach kupicie w firmie Galika z Warszawy. Firma to specjaliści w tym zakresie, mają dobrą, szeroką ofertę, m.in. centra tokarskie, automaty szlifierskie, frezarki CNC i dłutownice, wszystko od renomowanych marek INDEX TRAUB, UNITED GRINDING, MIKRON MACHINING czy LEISTRITZ. My solidnie się nich zaopatrzyliśmy i jesteśmy w 100 % zadowoleni z decyzji, maszyny działają bezawaryjnie a my nie przepłaciliśmy. Z przydatnych informacji warto dodać, że firma oferuje również uruchomienia sprzętów.
ODPOWIEDZ