Prowadzenie salonu stylizacji paznokci

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Mariola-70
Posty: 0
Rejestracja: 11 sie 2021, 6:24

Prowadzenie salonu stylizacji paznokci

Post autor: Mariola-70 »

Przychodzę tutaj do Was po poradę. Może jakieś słowo wsparcia - naprawdę i z góry za nie dziękuję :) Planuję otworzyć swój własny biznes, konkretnie salon stylizacji paznokci - czy ktoś z Was prowadzi taki biznes? Powiedzcie mi, z jakimi kosztami powinnam się liczyć, jeśli chcę otworzyć taki punkt, niewielki, na dwa stanowiska? Nie ukrywam, że kosztuje mnie to sporo nerwów, ale bardzo chciałabym w końcu zrealizować to marzenie :)

data scientist - zarobki
wiwi

Re: Prowadzenie salonu stylizacji paznokci

Post autor: wiwi »

Osobiście uważam, że taki dwustanowiskowy wystarczy, co do środków, to wszystko zależy od tego, ile zamierzasz wydać na reklamę, jaki konkretnie sprzęt chcesz kupić, itp. Wiele jest zmiennych w takim zestawieniu. Od siebie mogę ci od razu polecić, byś zainwestowała w dobre urządzenia do sterylizacji narzędzi, ale także w urządzenie do dezynfekcji pomieszczenia. Obecnie mamy różne restrykcje i dezynfekcja jest tutaj niesamowicie ważna. Ja kupiłam sobie ozonator, który super mi się sprawdza. To generator ozonu KILLVIR od producenta Klimawent S.A. https://klimawent.com.pl/oferta/oczyszc ... ozonatory/ z Gdyni, teraz ta firma ma -35% na wybrane produkty, może się załapiesz. Urządzenie faktycznie super dezynfekuje, pozostawia po sobie taki świeży zapach, jak po burzy, a ozon rzeczywiście usuwa bakterie, wirusy, grzyby, polecam.

rhdpe 32
igor

Re: Prowadzenie salonu stylizacji paznokci

Post autor: igor »

Co do dezynfekcji to oczywiście obecnie w czasie pandemii jest to konieczność. My w wysokiej jakości produkty do dezynfekcji rąk i powierzchni zaopatrujemy się w BKF Warszawa, hurtowni chemii przemysłowej. Podrzucam kontakt do nich https://bkfwarszawa.com.pl/produkty/pre ... rusobojcze Mają dobry wybór, w tym płyny z atomizerem, płyny bez spłukiwania czy chusteczki dezynfekujące, produkty przeznaczone zarówno do mycia ręcznego, ciśnieniowego i zamgławiania. Ogólnie warto do nich zajrzeć, bo oferują profesjonalne środki czyszczące, chemię gospodarczą, systemy dozowania, także można się u nich solidnie zaopatrzyć.
sare

Re: Prowadzenie salonu stylizacji paznokci

Post autor: sare »

Bardzo ważne jest sprzątanie i dezynfekcja waszego salonu. U nas profesjonalnej zajmuje się tym firma PerfectAnn https://www.perfectann.pl/oferta-biznes ... cja-parowa z Warszawy. Dezynfekują parą, chociaż czasami korzystamy także z ich usługi ozonowania pomieszczeń. Oni mają szeroki zakres usług, doskonale sobie ze wszystkim radzą, mają korzystne ceny. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, są niezawodni, dzięki nim nasz salon jest idealnie czysty, polecam ich serdecznie.
law

Re: Prowadzenie salonu stylizacji paznokci

Post autor: law »

Pamiętajcie o maseczkach i środkach do dezynfekcji narzędzi, skóry, blatów, itp. My te wszystkie produkty kupujemy z hurtowni medycznej, to najlepsze rozwiązanie. Jest to hurtownia LIMEDIC: https://limedic.pl/pl/c/Koronawirus/119 Teraz te produkty są szeroko dostępne, bo mamy pandemię, ale w salonie stylizacji paznokci używało się ich także przed koronawirusem, to podstawowe wyposażenie każdego takiego salonu. W tej hurtowni kupicie tego typu produkty w korzystnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ