praca dewelopera

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Mirosz89
Posty: 0
Rejestracja: 10 sty 2023, 11:35

praca dewelopera

Post autor: Mirosz89 »

Są tutaj jakieś osoby, które pracują w branży deweloperskiej? Ja dopiero od niedawna stawiam swoje pierwsze kroki i nie ukrywam, że przydałyby mi się rady od bardziej doświadczonych. Między innymi chciałem się dowiedzieć, czy słyszeliście o czymś takim jak program dla deweloperów mający pomagać w wielu działaniach jak obsługa klienta, marketing i tak dalej. Co o tym sądzicie?
JKOOBLA

Re: praca dewelopera

Post autor: JKOOBLA »

Jestem zdania, że jednak pod wieloma względami mam pewność, co jest w tym wszystkim idealne, a co udaje nam się jednak jakoś ciągnąć. I ja mam wrażenie, że są ważne tematy do podjęcia. Ile zarabia ratownik medyczny w Polsce? Zarobki w zawodzie ratownika wcale nie powalają, a to przecież naprawdę poważna praca.
Żonkil

Re: praca dewelopera

Post autor: Żonkil »

Kupno mieszkania to decyzja, która wymaga rozważenia wielu czynników, w tym jakości wykonania oraz możliwości dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb. Interesującą ofertę, która odpowiada na te wymagania, można znaleźć pod tym linkiem https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/ i możliwość wyboru wykończenia pod klucz jest dodatkowym atutem, który może przyciągnąć wymagających klientów.
ODPOWIEDZ