Parking w firmie

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Zalone

Parking w firmie

Post autor: Zalone »

Jak rozwiązaliście w Waszych firmach kwestię parkingu? Macie jakoś podzielony parking na strefę dla pracowników i ewentualnie strefę dla klientów? Jak weryfikujecie osoby wjeżdżające? My planujemy zainwestować w systemy parkingowe, słyszałam dobre opinie o firmie Beninca https://beninca.pl tego typu automatyka u nich podobno jest pierwszej, najwyższej jakości.
karolski

Re: Parking w firmie

Post autor: karolski »

U nas nie ma podziału na strefy, ale na pewno mogę doradzić ci sprawdzoną firmę oferującą oznakowanie parkingów. My solidnie zaopatrzyliśmy się w Andros z Redy https://andros-reda.pl/oznakowanie-parkingow/ W ofercie mają separatory ruchu – słupki i bariery łańcuchowe, blokady łańcuchowe czy ograniczniki parkingowe a także lustra przemysłowe oraz masy chemoutwardzalne i taśmy do oznaczania ciągów komunikacyjnych. My od nich mamy także tablice reklamowe i słupki rowerowe. U nich możecie liczyć na wysoką jakość i przyjazne ceny.
nice

Re: Parking w firmie

Post autor: nice »

Tak, mamy dwa oddzielne parkingi, jeden jest dla naszych pracowników, a drugi jest otwarty dla klientów. Ten dla pracowników ma kontrolę dostępu, jest strzeżony. Automatykę do obsługi parkingu oraz napędy d bram, itp. kupiliśmy z firmy ABRAM II https://abram.waw.pl/pl/oferta/ z Warszawy. Ich oferta jest kompleksowa, można się tam naprawdę dobrze zaopatrzyć, mają produkty w atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać z ich oferty, polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ