Oprogramowanie do biznesu

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Tamara

Oprogramowanie do biznesu

Post autor: Tamara »

Może będziecie w stanie powiedzieć jakie inwestycji będą się opłacały najbardziej na przestrzeni nadchodzących lat. Mile widziane opinie osób bardziej doświadczonych przy prowadzeniu biznesu/większych firm.
efymaki77

Re: Oprogramowanie do biznesu

Post autor: efymaki77 »

Mamy firmę gamingową i co za tym idzie, potrzebny nam będzie internet dla graczy . Sporo osób nam poleca te klasyczne rozwiązania, ale wcale na tym to nie polega, byśmy się zdecydowali na bylejakość. Dlatego może macie w tym jakieś informacje?
Adam

Re: Oprogramowanie do biznesu

Post autor: Adam »

W dzisiejszych czasach trzeba korzystać z możliwości jakie daje nam rozwój technologiczny. Nie ma od tego trendu ucieczki, patrząc na podejście największych graczy na rynku. To inwestycje rozpatrywane w kategoriach długoterminowych, a często dające realny efekt od samego początku. Najlepszym tego przykładem są firmy zajmujące się produkcją gdzie najchętniej implementowany jest system zarządzania produkcją - https://quantum-software.com/system-mes-qguar/ oferujący najlepszy stosunek ceny do możliwości. Zawiera w sobie wiele funkcji jakie są w stanie optymalizować, a nawet automatyzować procesy zachodzące na liniach produkcyjnych czy magazynie.
ODPOWIEDZ