Ochrona

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
alekk

Ochrona

Post autor: alekk »

Macie u siebie w pracy jakieś formy ochrony, ochroniarzy, itp.? My zaczęliśmy od ochrony obiektowej, którą zapewnia nam agencja ochrony BEST SECURITY z Warszawy, ale obecnie rozszerzyliśmy ich pracę także o monitoring wizyjny: http://best-security.pl/monitoring-wizyjny/ Oni nam wszystko zamontowali, no i faktycznie monitorują teren, kilka razy już interweniowali i robili to bardzo sprawnie i szybko, z czego jesteśmy zadowoleni. Ta agencja świetnie się spisuje, jest zdecydowanie godna polecenia.
bremm

Re: Ochrona

Post autor: bremm »

Ochrona to coś, czego nie mogło zabraknąć w naszej firmie. Postawiliśmy przede wszystkim na monitoring wizyjny. Jest to jedna z usług oferowanych przez agencje ochrony GOT https://ochrona-got.pl/monitoring-wizyjny z Warszawy. Specjalistów z tej firmy mogę zdecydowana polecić, mają doświadczenie w branży i umieją je wykorzystać w swojej pracy. Zarówno przy montażu urządzeń, jak również przy samym monitorowaniu wykonują kawał dobrej roboty. Szybko i poprawnie reagują.
ODPOWIEDZ