Konferencje, delegacje

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
wimi

Konferencje, delegacje

Post autor: wimi »

Organizowaliście może kiedyś konferencje, czy raczej zlecacie je podmiotom zewnętrznym? My czasami robimy to samodzielnie, ale częściej takie konferencje organizują nasi partnerzy zza granicy. Korzystamy wtedy z usług firmy CST Lotnicze https://www.lotnicze.pl/dla-klientow z Krakowa, oni posiadają szeroki zakres usług. Wyszukują nam najlepsze przeloty, ceny mają korzystne, można się u nich ubezpieczyć na wypadek odwołania wyjazdu, co w dobie obecnej pandemii bardzo się przydaje.
hep

Re: Konferencje, delegacje

Post autor: hep »

Zlecamy zewnętrznie, byłam na kilku konferencjach, na których to sama firma sama wszystko organizowała i nie byłam zbytnio zadowolona. Na przykład w Poznaniu byłam na dwóch takich wyjazdach i jedynym dobrym ich punktem zaczepienia było to, że znalazłam sobie tanie hotele, w których mogłam się zatrzymać. To Wilda i łozowa, oba w Poznaniu i są one prowadzone przez firmę Cezamet: https://www.cezamet.com.pl/?site=5 Warunki w tych hotelach są dobre, pokoje czyste, można tam odpocząć po ciężkim dniu w komfortowych warunkach, polecam.
ODPOWIEDZ