Bezpieczeństwo informacji w firmie

Wszystko na temat prowadzenia własnej firmy. Tutaj rozmawiamy o biznesie, gospodarce, finansach, a także wymieniamy się doświadczeniami i dzielimy ciekawymi informacjami o aktualnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
urban-63
Posty: 0
Rejestracja: 15 cze 2023, 16:17

Bezpieczeństwo informacji w firmie

Post autor: urban-63 »

Do czego może przydać się certyfikat ISO 27001? Czy dzięki temu łatwiej zdobyć klientów? Wejść w ciekawą współpracę? Czy raczej posiadanie tego certyfikatu nie ma na to żadnego wpływu? Jakie są Wasze doświadczenia, związane z posiadaniem tego certyfikatu bezpieczeństwa? Czy łatwiej było Wam przekonać do siebie nowych klientów? Czy nie zauważyliście różnicy?
melex855

Re: Bezpieczeństwo informacji w firmie

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć. https://www.blueprotect.pl
ODPOWIEDZ