kredyt we frankch - potrzebna pomoc

Dowiedz się, jak zarządzać finansami firmowymi, kiedy wziąć kredyt na firmę i co zrobić, żeby nie tracić funduszy. Poruszamy tu wszystkie sprawy związane z finansami i zarządzaniem budżetem firmy.
Awatar użytkownika
Salma-99
Posty: 0
Rejestracja: 19 sty 2023, 12:58

kredyt we frankch - potrzebna pomoc

Post autor: Salma-99 »

Czy ktoś z was zdecydował się na wzięcie kredytu we frankach? Ja mam problem z kredytem frankowym, który zaciągnąłem kilka lat temu. Niestety, w ostatnich latach kurs franka szwajcarskiego wzrósł, co sprawiło, że moje raty stały się bardzo wysokie. Próbowałam skontaktować się z bankiem, ale nie uzyskałam żadnej pomocy.
Szukam więc porady od innych osób, które mają doświadczenie w spłacaniu kredytów frankowych. Czy ktoś mógłby mi pomóc i doradzić, jak sobie z tym poradzić? Czy istnieją jakieś sposoby na obniżenie raty lub inne rozwiązania? Jacy specjaliści znają się na kredytach frankowych Zielona Góra?
Z góry dziękuję za pomoc!
pola839

Re: kredyt we frankch - potrzebna pomoc

Post autor: pola839 »

W takiej kwestii to przede wszystkim powinniście korzystać z dobrej pomocy prawnej i myślę, że takiej pomocy nie brakuje w Waszej okolicy.

__
Mata do jogi
Bazyl

Re: kredyt we frankch - potrzebna pomoc

Post autor: Bazyl »

Przed podjęciem decyzji o kredycie na studia medyczne, warto również sprawdzić możliwość uzyskania dodatkowych środków na pokrycie kosztów życia. W tym kontekście pomocny może być artykuł dostępny pod adresem https://www.pless.pl/wiadomosci/81371-j ... e-w-polsce gdzie omówiono różne dostępne opcje.
ewa932

Re: kredyt we frankch - potrzebna pomoc

Post autor: ewa932 »

Nie ukrywam, że taka pomoc jest niezwykle ważna, dlatego trzeba korzystać, jeśli macie okazję i jeśli chcecie poradzić sobie z kredytem we frankach.

__
https://rigger.pl/kotary-sceniczne/
ODPOWIEDZ