Spółka handlująca dywanami i płynami do czyszczenia w UE

Dział dla osób, które chcą wkroczyć w świat biznesu online, dla prowadzących własne sklepy internetowe i wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak rozkręcić i reklamować swoją działalność z pomocą internetu.
Awatar użytkownika
Walter63
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 0:54

Spółka handlująca dywanami i płynami do czyszczenia w UE

Post autor: Walter63 »

Dzień dobry,
Razem z moim wspólnikiem od dwóch lat handlujemy dywanami i płynami do czyszczenia tychże. Ostatnio, jakoś pół roku temu, wyszliśmy z ofertą poza Polskę. Zaczęliśmy sprzedawać, ale tylko do Unii. Bo nie ma cła, nie? Niby tak. ALE! Istnieje coś takiego jak INTRASTAT, o czym niestety nie wiedzieliśmy. No i teraz mamy zaległości INTRASTAT, a Izba Celna chce się do nas dobrać... Co dalej, jak uniknąć kar? Pomóżcie proszę!!!
Lubiś

Re: Spółka handlująca dywanami i płynami do czyszczenia w UE

Post autor: Lubiś »

Dywany Shaggy mogą być trudne w pielęgnacji z powodu ich gęstych włókien. Jednak z odpowiednią wiedzą, można je utrzymać w nieskazitelnym stanie. Na https://biznews.com.pl/dom-i-ogrod/2553 ... wan-shaggy znalazłem świetne wskazówki dotyczące prania. Warto zwrócić uwagę na temperaturę wody i czas suszenia.
Borek

Re: Spółka handlująca dywanami i płynami do czyszczenia w UE

Post autor: Borek »

Dla osób, które nie mają miejsca na rozwieszenie prania wewnątrz, dobrym rozwiązaniem zimą może być użycie przenośnych suszarek elektrycznych. Są one kompaktowe i mogą być łatwo przechowywane, gdy nie są używane. Szczegółowe informacje o przenośnych suszarkach elektrycznych i ich zaletach znajdziesz na https://erazdrowia.pl/suszenie-prania-z ... e-poradzic i jest to praktyczne rozwiązanie dla małych mieszkań.
Wonny

Re: Spółka handlująca dywanami i płynami do czyszczenia w UE

Post autor: Wonny »

Sprawdź, czy firma do prania dywanów w Lublinie używa bezpiecznych i ekologicznych środków czyszczących. Jest to szczególnie ważne, jeśli w domu są małe dzieci lub zwierzęta. Informacje na temat bezpieczeństwa stosowanych środków czyszczących znajdziesz na https://pieknydom24.pl/jak-wybrac-najle ... w-lublinie ponieważ zdrowie Twojej rodziny i środowisko powinny być priorytetem.
Rosówka

Re: Spółka handlująca dywanami i płynami do czyszczenia w UE

Post autor: Rosówka »

Usługi prania dywanów w Lublinie są niezbędne dla każdego, kto chce zachować swoje dywany w nienagannej czystości. Wybierając firmę, należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również na metodę prania i dostępność ekologicznych środków czyszczących. Warto odwiedzić miejsce wskazane pod linkiem https://goo.gl/maps/nNh9pmKgb4gXY4vi7 aby zapoznać się z ofertą firmy, która jest polecana przez wielu zadowolonych klientów. Dobre praktyki w zakresie prania dywanów mają kluczowe znaczenie dla zachowania ich kolorów i struktury.
ODPOWIEDZ