Strona 1 z 1

ubrania dla mam

: 17 sty 2022, 21:43
autor: Ksawera76
Hejka :) Pytanie mam głównie dla dziewczyn... myślicie, że warto zamawiać ubrania ciążowe online? Ostatnio przy okazji przeglądania internetu wpadła mi w oko oferta jednego ze sklepów z takimi właśnie ciuszkami i stwierdziłam, że w sumie i tak brakuje mi kilku rzeczy, więc czemu by nie skorzystać? Pytanie czy jakość będzie w porządku? Macie jakieś doświadczenia z takimi sklepami? Może jakiś konkretny polecacie?

Re: ubrania dla mam

: 21 gru 2023, 15:37
autor: homebuula
W sumie uważam, że czasem wystarczy coś przerobić i już ciuszek nabiera nowego znaczenia. Jest to dla nas o tyle ważne, że po prostu możemy śmiało się zdecydować na działania. I kolejną sprawą jest coś takiego jak sznurek bawełniany . Uważam, że to mała rzecz, a sporo potrafi zmienić.

Re: ubrania dla mam

: 03 sty 2024, 14:31
autor: alicsaa44
Jakie rajstopy lubicie najczęściej nosić? Właśnie się nad tym zastanawiam i mam na oku coś takiego jak https://veera.pl/linie-produktow/veera-beauty , bo moim zdaniem to naprawdę warte uwagi modele. Sama nie mam za dużo w szafie, więc trzeba będzie uzupełnić. A gdy uzupełnię, to po prostu będę się stroić, ot co.